Fullmetal Alchemist: Brotherhood

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/9/9c/Fullmetal_Alchemist_Brotherhood.jpg
#Fullmetal Alchemist: Brotherhood


Vizuāli un muzikāli seriāls bija tiešām baudāms. Izcils tas nebija, atradīsies skaistāki un skanīgāki anime, bet nu un kas. Interesanti ir tas, ka dažviet seriālā izvēlētā mūzika man pat šķita nepiemērota konkrētajam brīdim. It kā pats skaņdarbs ir labs, taču šķiet nevietā.

Teikšu godīgi, sižeta ziņā seriāls pārāk ievilkās. 64 epizodes nav maz. Ne katram seriālam izdodas aizpildīt tik daudz laika ar kaut ko interesantu. Alķīmiķis baidos tas uz visiem 100% neizdevās. Seriāla pirmo pusi es raiti noskatījos, taču otrajā pusē jau sāka rasties priekšstats, ka seriāls met cilpas.

Sen un daudz biju dzirdējis par šo sēriju, kā kaut ko nu ļoti labu. Ko lai saka, esmu redzējis daudz sliktu anime. Par laimi Pilnmetāla Alķīmiķis nebija viena no tām. Domāju drīzumā drīzumā izveidošu kārtīgu seriāla apskatu.

2 Likes

Izdari gan tā…anime ir viena no top tier/must see. Pats skatījos kad nāca ārā sērijas…uh cik sen,bet visnotaļ palikusi viena no fave animēm (kaut gan vairāk patika parastā verijas, kas nesekoja līdzi mangai)

1 Like

Fullmetal Alchemist: Brotherhood nepatika
Fullmetal Alchemist bija labaaks

Brotherhood manu pratu uz hype no no pirmas versijas tik labi aizgaja tik labi…

parastais fulmetal bija nedaudz labaks man tas moments ar mati patika daudz labak ja bet brotherhood vismaz beigas jutas pabeigtakas

lame question, bet kāda ir īsti atšķirība no Fullmetal Alchemist: Brotherhood un Fullmetal Alchemist? Man skaidroja, bet man neaizgāja, ieteica, lai es sāku ar Brotherhood… [esmu pašlaik 24 epizodē]


Man ļoti patīk šī anime. Tur ir gan smieklīgas, gan dramatiskas vietas… un ir forši tēli, bet 64 epizodes ir par daudz priekš manis un man kaut kā pazūd motivācija skatīties…(līdzīga situācija man ir ar D:gray-man) :laughing:
(( + liela problēma ir, ka es aizmirstu un man jūk notikumi garajās anime xD ))

Atšķirība tāda, ka viens vairāk pieturās pie mangas un otrs nē. Abiem stāsts aiziet katrs uz savām beigām

1 Like

Hm… oki
Sanāk, ka abas anime ir ar vienādiem tēliem, bet katra anime ar savām beigām…?
Vai nav tā, kad noskatoties abas anime, nejaucas abi stāsti kopā? :'D

Godīgi sakot nepateikšu, pat esmu vēl tik noskatījies Brotherhood, bet pirmo vēl ne. Takā par jaukšanos nezinu, bet baigi atkarigs cik ļoti seko līdzi anime, jo ja ir pietiekami lielas atšķirības stāstā tad jaukties jeb pārklāties stāstiem nevajadzētu.

Un tēli abos ir tie paši

1 Like

VINEMER SKATIES secibu jeb hronologiju ja nevari atrast secibu

brotherhood ir dalejs savdabigs turpinajums…

D:gray-man silti iesaku saakt ar pirmo dalu nevis hallow tur kaut kas

kāds mat.daļu nav mācijies. FMA ir taisīts, kad manga nebija pabeigta, tāpēc ending atšķirās. FMA:Bro, kad mang jau bija pabeigta un ir remake. :/

zinu ka del hype vini gribeja likt ieksa un iebaza bisku fillerus…

BET brotherhood ir savdabigs turpinajums