Fullmetal Alchemist vs F. A. Brotherhood (video angliski)

Videos ir daudz SPOILERU, labāk neskatīties, ja neesat redzējuši abus anime.
Saskāros vēl ar šo šodien. Nolēmu ieskatīties bez cerībām salīdzinājumu starp šiem 2 darbiem un viņu mangu, Kpc bez cerībām? Jo parasti tu redzi tikai kā cilvēki praise Brotherhood, bet šis te izrādījās ļoti patīkams un pilnīgi sakrīt ar to ko es domāju par šiem abiem šoviem. Ir tikai 2 parti pagaidām un 3 vēl tikai izies. Šajos pamata fokuss ir uz 2003 ar ko es pilnībā piekrītu, jo 2003 bija definetly way better anime sākumos, un kopumā 2003 uzturēja labu dark themed anime un sad momenti legit vairāk likās, ka sad. In other hand u have Brotherhood started too show of potential after like 10+ episodes, līdz tam viss kas notika Brotherhood bija kinda meh, es pats gribēju nodropot, bet mani noturēja,tas ka es tomēr gribēju redzēt pabeigtu endingu no Fullmetal Alchemist sērijām. Personiski es uzskatu, ka viss bija labāks 2003 gada Fullmetalā līdz endingam, un brotherhood just ended up better, cuz ending was really enjoyable and added characters like Armstrongs sister, and New Greed, kas šovam deva vēl vairāk personalitātes.

1 Like

man patika vairāk pirmais, ar paralel world

1 Like

Godīgi sakot, priekš manis Brotherhood visa seriāla laikā šķita lēns un bez asiem momentiem. Kā arī pārāk tumšs vai tieši pretēji ne gana tumšs.

Pirmo seriālu, ja arī esmu skatījies, tad vairs neatceros. :D

pirmajā 30 episodes notiek tas pats, kas brotherhood 10 xd un pirmais tumšāks

Ugh, vien 30 epizodēs? Es izvēlos lasīt mangu.

but its actually good, tikai nav endinga un 50+ episodes

Dodu priekšroku Brotherhood, jo bija tuvāk mangai, kuru es izlasiju vēl pirms Brotherhood iznāca un biju aktīvi sekojis līdzi gadiem ilgi līdz tās kulminācijai. Pirmā FMA anime nebija slikta, bet liekas, ka tās tonis un personāži stipri atšķīrās no avota.

1539710414657

2 Likes

Waifu material

nez vai kāds gribētu shouuu tuckuruu kā sievas tēvu :D

Man tieši patika tonis un personāži, Lust, Edward,Greed utt likās daudz patīkamāki. Kā jau rakstiju, mani piesaistīja more darker story in fma, kas man patīk visos anime. Brotherhood bija daudz labu jaunu characteru pievienots un bija labs un sakarīgs endings, bet vietām parāk childish

your into Ninaxander?
Looks like we found someone who has mental problems
LUST BEST GIRL #LETS FIGHT

Maes Hughes šito gan visi gribētu

Best gril is Riza Hawkeye #don’t copy animeman

1 Like

Es pateicu popular opinion + LET’S bija bez " ’ " zimes, tapec no copy.
Riza is second(she would be better, ja staigātu bez saliktiem matiem), but not even close to be as good as Lust is.

1 Like

Trešais parts.

1 Like

es nesen netflix noskatījos action FMA filmu, nuuuuu… hm… em… kā lai saka… nuuu… daudz ko no animes tur ielikuši, jā.

1 Like

Vienvārd sakot mēsls a ne adaptation.

1 Like

Pēc manām domām, kā jau līdzīgi tika minēts pirmajā video, Brotherhood tiešām ir ģeniāls anime, ar nosacījumu, ka ir redzēta pirmā anime adaptācija.