Highschool DxD

http://kissanime.com/Uploads/Etc/12-26-2012/5257141432527l.jpg
Highschool DxD
Žanrs: Comedy, Demons, Ecchi, Harem, Romance, Shounen
Treileris, ievada klips.

Issei Hyodo ir vidusmēra augstkolas students, viņš ir diezgan perverss un viena no viņa lielākajām dzīves vēlēšanām ir kļūt par Harem karali, bet viņš ir viens no neveiksmīgākajiem zēniem apkārtnē. Pēc kāda laika viņš aizgāja uz randiņu ar vienu meiteni, kas vēlāk viņu nogalināja, un izradās, ka šī meitene ir fallen angel. Nepietiktu ar to, ka viņa pirmajā randiņā viņš tika nogaliņāts, viņu atrada un atdzīvināja kā devil. Tagad viņš ir spiest kaplot viņai un piedalīties viņas organizācijā ( šeit ir trīs organizācijas: devil, fallen angel un angel ).

2 Likes

Noskatījos pirms kāda laba laiciņa.
Pirmās divas sezonas man patika un otro pat skatījos iknedēļas kad nāca ārā, bet trešā fonā sāka blāut overkill. Nu nezinu man viņā kaut kas likās tāds nepatīkams un tā arī līdz galam viņu nepabeidzu.
Kas zin varbūt saņemšos un noskatīšos līdz galam. Bet anime kopumā diezgan laba un stāsts arī šķiet interesants.

P.s @DarKray Nevar sagaidīt tavas domas par šo animi, un gaidu tās arī no @LOKOS un citiem kas redzējuši

Anime nav laba. Staasts tikai ir labs. Bet to sabojaa gan teeli, gan pati anime. :smiley:

Par tēliem es varu piekrist bet nu tā tomēr ir Ecchi anime

Man patika pats settings. Tādi eņģeli, dēmoni, velni, kritušie eņģeli un kas tik vēl tur nebija. :smiley: Patika arī Rias pieķeršanās, bet otrā un trešā sezona bija lejupslīde. :smiley:

1 Like

Pirmā sezona jau bīja milzīga lejupslīde anime industrijai :smiley:

2 Likes

Ierunājās Hipsters

1 Like

Tā runājot, viss ecchi ir milzīga lejupslīde anime industrijai. :smiley:

2 Likes

Yeap, tāda arī bīja mana doma, bet šis vispār ir… :smiley:

1 Like

Testament of the sister now devil esi redzējis

Ir daudz sliktāku darbu, kas kaitē industrijai. :confused: Šis ecchi vēl bija tīri skatāms salīdzinot ar citiem. Es aizmirsis par tām briesmoņu meitenēm haremā? :lol:

1 Like

Harems un Ecchi man ir no-no, tādēļ nemaz neplānoju skatīties :smiley:

1 Like

The Testament of Sister New Devil*. :smiley:
Tas man patika kā ecchi. :smiley: Smuka sarkanmate. <3

1 Like

Tak protams, ka ir sliktākas, bet nu es noskatījos to pirmo sezonu un jebkurš cits anime, kam esmu ielicis zem 7 šķistu diezgan labs, pat tas Speed Grapher :smiley:

Es pat nezinu kura man patika labāk bet šīs abas ir mani favorīti šim žanram.°

Eh es pat nēsmu redzējis Monster Musume, būs jānoskatās :joy:

Man ir fetišs uz sarkanmatēm, tādēļ, lai arī cik stulbs būtu seriāls, es atradīšu par ko papriecāties. :smiley:
Izņemot tās briesmoņu meitenes. :smiley:

1 Like

Bet kas vainas čūskiņai, viņai arī bija sarkani mati

Mārtiņ, vai tu skaties hentai

Briesmoņi… :D Idk, slikts seriāls. :D

Taisies kaut ko ieteikt? :D

Es vienu tik esmu redzējis un to pašu negribu atcerēties. Bet tur bija sarkanmate, bet es neatceros nosaukumu pat.
Oh nu tā jau ir cita lieta ja jau slikts seriāls, Es jau domāju ka tev kas pret briesmoņiem :anguished: