Vai Owari no Seraph ir labs?

A kaa ir ar owari no seraph? Visi saka ka anime labs, bet dzirdeeju, ka tur paviid yaoi… noskatiities taakaa gribaas

Man baigi patika 1. sezona. 2. sezona bišk mazāk.
Yuuichirou un Shihou attiecības, attieksme baigi atgādināja Rin un Ryuuji no Blue Exorcist.
Bet Yaoi tur vispār nav ;d Yuuichirou un Mikaela attiecības ir vienkārši ļoti stiprs bromance, vai vairāk kā ģimeniska saite, kaut kā tā.
Strap Ferid un Mikaela arī nav nekāds yaoi. Ferid ir vampīrs un Mikaela vienkārši ir ļoti sulīgs cilvēks, sulīgāks nekā citi ;d, bet nu sanāk tik tā, ka viņš ir puika. ;d

2 Likes

Paldies, tagad man ir +viena anime ko noskatiities :smiley:

Welp, jāatzīst, ka 22. gadā apkārt saulei, man palika pilnībā pajāt par to, ka divi veči sūcās, sēžot RS četrbeņķī man pretīm… Anime noskatijos un visai labs izrādījās… =.=" Njaaa. drīz uz pensiju…

1 Like

Tieši Owari no Seraph nepatika. Pati koncepcija ir laba un pat intrigējoša, bet no pirmās līdz pēdējai sērijai no tevis spiež 14. gadīgas asaras, jo galvenais varonis, nav tāds, ka visi un vispār viņu neviens skolā nesaprot. Basicly, ja pēc pirmās sērijas liekas, ka koncepts, tev varētu patikt, skrien skatīties Hellsingu un Blood+ ;)

1 Like

Pievienoshos @m1raz viedoklim. Diezgan virspuseejs shounen ar paredzamu staastu. Skatiities var, protams, bet nekaadu baudu neguusi.

man patika pasaule un vizuālais izpildījums, bet mani kaut kā neievilka stāsts tāpēc nenoskatījos līdz galam. likās tāds paredzams. :s

Te taka jauns vai jau existejošs topic piedzims

Nekas īpašs, bet neskatoties uz to raits šonens ar vampīriem un pasaules galu.

1 Like