Shinsekai yori

Vienīgais iemesls kāpēc šo neskatīšos :smiley:

nu c’mon

mani interesē, kas tur ir tik brīnišķīgs beigās par ko visi runā, tāpēc centīšos izvilkt

1 Like

Palaidiisi garaam labas seerijas vienas epizodes deelj…

3 Likes

Es īsti vairs neatceros kādi bija pirmie iespaidi kad skatījos un noskatījos ;D bet nu beigās jau man patika. Bija vēlme uzreiz skatīt nākošo sēriju pēc nākošās.

Tas sākums tik tāds pagarlaicīgāks bija, jo tik lēni visā tajā iegāja.
8 epizode. Dīvaini, ka to darīja visi skolēni, nevis tikai viens otrs. Bet nav nekāda traģiska epizode, lai nomestu animi. aa un tā vieta 5. epizodē, kur viņi bija sagūstīti, tas bija nevajadzīgi :expressionless:

Vizuāli jauki, tik pāris sērijās tās izmaiņas nebija tīkamas, bet tas laikam tāpēc, ka priekš pāris sērijām bija uzaicināt viesmākslinieki.
Mūzikas ziņā arī forši. Pirmais ED nice.

Eng dub ir labs. Tik sākumā Satoru un Maria balsis bija ļoti kaitinošas, jo tās ierunāja divi, kuri ir zināmi ar savām spalgajām un dažreiz griezīgajām balsīm. Bet tas laikam bija tāpēc, ka tie tēli sākumā bija bērni, jo vēlāk un vēl vēlāk pēc tam viss bija ok, jo es pieradu, bet arī viņu balsis netika ierunātas tik griezīgas, jo tad tēli bija garām pubertātei :smile: Esot viņiem pieaugušākiem, viņu balsis arī kļuva tīkamākas.
Kiroumaru bija foršs tēls. Eng dub balss arī lieliski piemeklēta.

Par to vai kur asariņa nobira, laikam ka nenobira, laikam. Bet nu bija žēl viena otra tēla.
Bet nu jā, beigas bija wow, negaidīti, mindblowing ;o

1 Like

8 posts were split to a new topic: Owari no Seraph

Izklausas pec Magneto slapjajiem sapņiem. Bet cikregular skatos vairums slavē… būs jaielūkojas…

Skaties līdz galam, jo priekš manis beigas bija patiešām wouw… :smiley:

Bruh… bruuuuuuh…

1 Like

Nu taads nu es esmu

Pamanīju :smiley:

1 Like

viena no manam milakajam animem ^^ super ‘samezzgga’ smadzenes un ielien dvesele! Es vel paris dienas pec noskatisanas staigaju ‘izsista no sliedem’ un nevareju beigt par to domat.

Nez kapec daudziem sakums liekas garlaicigs un lens. Man patika nesteidzigas ainas. Patika ari iestarpinatas epizodes kas skatisanas bridi ‘doesn’t make any sense’. Pec tam var saprast ko tas nozime. Manuprat, jauks veids ka rosinat domasanu un mezgit smadzenes.

1 Like

Es gribu turpināt skatīties uz priekšu to anime, bet vienkārši nespēju, jo esmu izsista ārā no sižeta. Vai tur ilgi būs ļaunie kāmji? ~7ep
Viņa ar to puisi cenšas izkļūt ārā, bet palīdz viņiem un tad uzbrūk? Es neko nesaprotu :smiley:

1 Like

Tie kāmji ir liela daļa no visa stāsta, pēc tam viņi mazāk parādās, tad atkal vairāk.
Tas ir tāpēc, ka tiem kāmjiem ir vairākas grupas, ciltis, kuras dzīvo mierīgi savā starpā, citas ir kā pakalpiņi, bet ar citiem karo.
p.s. Kiroumaru pats foršākais kāmis. ;d

1 Like

Ja tu runā par to pašu pirmo žurku ar kuri bērni satikās tad fck him… bet tāpat man viņa bija ļoti ļoti žēl :pensive:

Tu domā tas sīkais nodevējs? squealer? … njā, vienā brīdī jauki ka tā ar viņu, bet otrā brīdī žēl.

Bet nu es domāju to lielo, stipro, kas drīzāk man atgādina vilku nevis kāmi ;D

Ohhh… tas bija mans otrais variants :smiley:
Man arī viņš patika un beigās arī palika viņa žēl :cry:

1 Like

oh… REALLY?? jo man baigi patika tas stāsts līdz tam momentam kad viņi parādijās. ;n;
Pie tam tās grupas ir vizuāli tik līdzīgas, ka visi man sajūk kopā…

oo, nu ja jau Tev tik tiešām tie susliki patīk, tad nu tiešām tev ir jānoskatās visa anime. ;d

Neko nesaprasana un domasana kas un ko nozime ir dala no animes sarma. Lai gan nevadzetu but ta, ka galigi ‘melna bilde’ :slight_smile:
Varbut si tipa anime vnk nav Tava gaume. Es ieteiktu iecekot Arkadas review (manuprat labs un iss apskats bez spoileriem) un tad izlemt vai ir verts turpinat skatities. Links uz review - https://youtu.be/nQGAmSM0gSI