[Spoiler] Vai mēs varam apspriest Boku dake ga Inai Machi (Erased)?

Sākšu ar to, ka šis ir mans pirmais posts šeit.

Sveicināti, prieks atrasties vietā, kur ir līdzīgi domājoši cilvēki!

Neatradu nevienu tēmu par šo anime, bet ļoti vēlējos apspriest pēdējās epizodes, kuras nu jau mani ir ievilkušas emociju virpulī un ar nepacietību/bēdām gaidu pēdējo epizodi, kura iznāks nu jau 25.03.16.

Vēlos tikai minēt, ka gribētu iztikt bez liekiem spoileriem, jo neesmu lasījis mangu, bet vēlētos pieturēties tieši pie anime sižeta. Arī es centīšos jautājumus uzdot Spoiler Friendly

Karstie jautājumi:

Kādas idejas/teorijas par sēriju nobeigumu?

Vai atrisinājums tiks paveikts šājā laika līnijā, vai arī iepriekšējā?

Kāda ir citu personāžu loma, vai viņi atcerās/sajūt iepriekšējās laika līnijas esamību?

Vai ir kādas interesantas detaļas, kuras esat pamanījuši, bet citi par tām, iespējams, nezin?

Kādas ir jūsu emocijas par Erased?

Vai es biju vienīgais, kuram šķita, ka 11. epizode bija tikai 5 minūtes gara?

Tas tā, ievadam. Kā arī, tiem, kas nav redzējuši šo anime, iesaku veltīt savu laiku šim masterpiece.


Ļoti ceru šeit redzēt aktīvu diskusiju. :stuck_out_tongue:

1 Like

Laipni lūgts forumā!

Šādām tēmām iesaku nosaukumā pievienot [spoiler] iekavas vai ko analogu.

Kā nav nevienas citas tēmas par šo anime!? :smiley: #03 Mini-Podkāsts - Boku dake ga Inai Machi

Pats šobrīd neko nevarēšu bilst par seriālu, jo, uzmanību, vēl neesmu noskatījies visas epizodes. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Šī man lēna sezona, pat top seriāliem tikai sākumu esmu redzējis.

Mani šokēja 11. serija, gruti pat iedomāties par 12. :D

domaju ka atrisinājums būs taja pašā laika līnija, bet nemāku spriest, slikti paredzu kas notiks tālāk.

Cik skatījos viņi neko neatceras, vienīgi pamana ka mainās pats galvenais varonis.

Uhh, daudzās vietas bijā taa ka vnk likas ka pilnīgi asariņa notecēs.

Parasti tās interesantās liekas daudz par īsu nekā īstenībā…

Ah, sveiks Menestrel, galīgi piemirsu piemest klāt šo mazo detaļu.

Jā, atradu jūsu Podkāstu, bet tur tāds kluss, izmiris viss bija.

Centīšos mācīties no kļūdām. My bad.

1 Like

Esmu lasījis mangu. Un šis ir viss ko varu uzrakstīt pēc animes skatīšanās.

  1. Visa anime ir tik ļoti sasteigta un beigsies 12 epizodē.
  2. Ja gribat redzēt īstās beigas ieteiktu izlasīt mangu.
  3. Pieturaties pie pirmajiem 2. punktiem. :slight_smile:

Sasteigts sižets vēl nav tas sliktākais. Joki sākas, ja seriāls ir garāks par oriģinālmateriālu.

Nu bet ne visiem patīk sasteigtie sižeti, un jā ne esmu redzējis tādu gadījumu, kur serials ir garāks par orģinālmateriālu.

vai tad taads gadijums nav shippuden ?

Fillerus visur sabāst var… :smiley:

Es nezinu, tāpec jautaju, vnk zinu ka skatijos un riktīgi kaitināja ka tu filleri daudz, secinaju ka nav ko rādit un grib pavilkt garuma. :smiley:

Ir viņiem ko rādit, manga jau 2 gadus atpakaļ beidzās, es ja godīgi nesaprotu ko viņi garuma velk… :smiley:

piķis, industrija grozās ap piķi.

vairāk jau liekas ka viņi tos fanus tā pazaudēs… :smiley:

Nu tā :smiley:

  1. Nav ne jausmas. Vispār man nepatika tas, ka tas učuks izrādījās slepkava, jo tas man likās visparedzamākais iznākums no visiem. Nebija tas wow. I did not expect this. Bija tāds, es to negaidīju, jo tas bija pārāk paredzami :smiley:

  2. Hmmm domāju, ka tajā pašā. Plus tā māte ir dzīve, so she kinda knows who the killer is.

  3. Nu viņi nejūt. :D

  4. Tas, ka māti nodūra ar nazi mugurā, bet, kad Satoru viņu atrada, viņam māte bijā jāpagriež uz muguras, lai redzētu nazi, kas iedurts vēderā. Basically a movie sin :D Un tās sieviešu lūpas. No sākuma likās, ka tā tik ir pusmūža sievietēm, bet 11. sērijā tādas lūpas bija tai mazajai meitenei. Tas man likās mulsinoši :D

  5. I love it! Drāma un detektīvs, un ughhh. Such a good anime. Tad gribas smieties, tad raudāt un tad viss, kas iznāk ārā ir “Awwwww”

  6. Neesi vienīgais :D No sākuma nespēju iebraukt 11. sērijā. Likās, ka esmu kādu epizodi palaidusi garām. Bet tad manas mazās smadzenītes visu saprata un salika pa plauktiņiem :D

Es gribu zināt, vai tas učuks nogalināja to trešo meitenīti un vai viņš nogalināja vēl kādu. Jo ja viņš nevienu tajā laika līnijā nenogalināja, jo Satoru visus izglāba, tad jau viņu nemaz nevar sodīt and I’m not happy with that.

Es domāju ka nogalināja, tad viņš nevestu viņu uz jumta un necenstos viņu noslīcināt.

edit: vismaz man taa liekas.

Hmm true, true.
Hah beigās Satoru viņu no jumta nometīs. I’d like that ending.

1 Like

viņš knapi var pastaigāt :smiley: ļoļ

Shhhhhh miracles happen :smiley: Let me dream :smiley:

3 Likes