[Spoiler] Vai mēs varam apspriest Boku dake ga Inai Machi (Erased)?

Tas būtu ļoti smieklīgi, ja viņš pats spētu atriebties skolotājam. Bet, tad anime noteikti pieturētos vispārējam “main hero spēj visu” stilam.

Sākot skatīties Erased, sākumā domāju, ka Satoru visu laiku lietos Revival (ja pat arī tas notiek nejauši), bet iedziļināšanās bērnībā, detektīvs un interesantās atziņas par dzīvi mani ievilka stāstā.

Es noteikti izlasīšu mangu, jo man ar 12 sērijām ir ļoti par maz, lai justu apmierinājumu. Un, ja tur tiešām ir savādāks ending, tad vēl jo vairāk vērts izlasīt.

Un, ja Erased pavisam vēlētos mūs atstāt ar sāpošām sirdīm, beigas varētu arī būt ar negatīvu noskaņu. Tad es gan galīgi salūztu :frowning:

1 Like

spoilers viņš atriebsies :slight_smile:

1 Like

Te lielai daļai šito neistāstīsi though. Te daudzi pieturas pie bieži inferior anime versijām(tokyo ghoul laikam spilgtākais variants)

Te vienkārši vairāki nelasa mangu…

1 Like

[SPOILERI]
Man 11 ep atgadinaja meksikanu ziepju operu (berniba ar omu medzu tadas skatities) - galvenais varonis zaude atminu, svarigakas lietas nesanak atcereties Oo
ja godigi biju nedaudz vilusies. Bet kopuma anime tik un ta ir superiga

2 Likes

Yeah, es cerēju uz daudzko vairāk…kaut kas pietrūkst uz tām beigām. Kopumā jau ir tīri forša. Un damn feels, kad viņš ieraudzīja to meiteni ar bērnu. Upurēja dālu no savas dzīves, lai izglābtu otru.

1 Like

nu teorētiski viņš upurēja… lai gan var teikt, ka viņš nodzīvoja divas versijas savai dzīvei, bet to nezin neviens izņemot viņu pašu… and that’s kinda cool :'D

Ah! Es noskatījos šo anime bez pauzēm! It was soooo good! :sparkles:
Man ļoti patika! Dažas vietas gan likās nedaudz neloģiskas… es šaubos, ka kāds vecāks no labvēlīgas ģimenes pieļautu, ka 10 gadīgais bērns paliktu pa nakti pamestā autobusā un vandītos apkārt… :laughing: bet neskatoties uz to anime stāsts un varoņi tiešām aizrāva. Bija interesanti domāt, kurš būs slepkava. No sākuma man bija aizdomas uz galvenā varoņa labāko draugu (that blonde guy), jo viņš man šķita pārāk gudrs un asprātīgs priekš viņa vecuma… :'D Taču pie ~5 epizodes sapratu, ka es maldos. Sapratu pārliecināta, kas ir vainīgas, kad ieraudzīju konfektes mašīnā un ievēroju cimdus rokās. Lika pārdomāt, cik patiesībā uzticami draugi un ģimenei ir svarīga, jo bez citiem viņš daudzas reizes izgāzās. Apbrīnoja, cik galvenā varoņa māte bija supportive. Noskatoties anime, es atkal gribu ziemu… >w< :snowman::snowflake:

yea… es nedaudz biju vīlusies & apmulsusi kad uzzināju, ka viņš bija komā (11epizodē) … but oh well… :sweat_smile:
bet man liekas, ka stāsta veidotājiem tā bija daudz vieglāk savilkt galus kopā un, manuprāt, ka tas īpaši neietekmēja negatīvi stāstu. :3
(((Ja viņš nebūtu komā… tad man liekas, ka stāsts ievilktos un radītos daudzi neatrisināmi jautājumi ))))