Forums tiekas trennažieru zālē?

MyFitness tikai 3€:
image
image

1 Like

1€ ietaupīji :slight_smile: Kurš tad iet uz sporta zāli tikai 1x…
Es salīdzinātu abus pēc aprīkojuma, tā stāvokļa, un tā, cik tur ir liels bars. Origo ir krietni jaunāks, un pēc savulaik publicētajām bildēm izskatījās super neat. Ja augstāka cena nozīmē, ka mazāk tautas - yes please.

Ja nav izmainījusies akcija, esošie klienti var dabūt 3 bezmaksas vienreizējus apmeklējumu draugiem. Ja ir interese, es tev varu mēģināt dabūt bezmaksas apmeklējuma kodu priekš MyFitness.

Ja tās ir 3 dienas pēc kārtas, nevis 3 apmeklējumi. Galīgi garām. :\

Es visticamāk neietu 3 dienas pēc kārtas, bet pēc 1. dienas ņemtu abonomentu. Nezinu arī vai visiem, kas 13tajā ies uz origo Gym! tas ir visizdevīgākais un tuvākais pie mājām.

Pēc atsauksmēm MyFitness pat nedaudz labāks.

Ja mēs ietu uz MyFitness tas būtu forši

Uz cikiem mēs apaļojamies?

Man variants ir astoņos

2 Likes

tā doma, kāpēc iet uz Gym! Origo ir, jo tur ir 24/7 gym, tur ir pieejams plašs klāsts ar inventāru, tur ir self-check-in un nav jādomā par kaut kādu human interaction, papildus, ja, piemēram, ej uz MyFitness, tad tur mēnesī ir 52 eiro, bet Gym! ja pareizi atceros 16 vai 19 eur mēnesī.

2 Likes

Diezgan nesmuki no uzņēmuma viedokļa, ka viņi tev liek, kā minimums, obligāti maksāt 12 mēnešus par abonementu un viņiem nemaz nav īsāka termiņa abonements.

image

Tie, kas ir nedaudz iedziļinājušies noteikumos, var dabūt atlaidi ja uzreiz visu samaksā. Kāpēc tad vienkārši uzreiz visiem nepiedāvāt tikai gada abonementu par 189€, ja tā pat arī par 19€/mēn būs jāmaksā gads?

image

Tieši dēļ tā paša iemesla dēļ, kāpēc cilvēki pērk iekārtas uz nomaksu

1 Like

nu citiem varbūt nav uz sitiena 190 eur ko samaksāt, bet also ja ņem uz gadu - tas motivē arī to gadu tiešām iet un trenēties - tāds kick on da butt, ka ja reiz samaksāji - jāiet ;D

1 Like

Njaa man lauku gym pat nebija opcija abonomentu Xd

Nu jā, no tāda viedokļa gan :smile:. Mani tas ļoti motivētu.

Man vispār patīk tādām lietām pirkt abonementu uzreiz uz gadu, lai nav katru mēnesi par to jādomā un ar to jārēķinās. Tas vienmēr ir visizdevīgākais variants.

Neesmu bijis nevienā no viņu zālēm, taču 189 EUR ir labs cipars pa gadu. Vienreizējā apmeklējuma cena gan viņiem ir draņķīga. Es pat apsveru iespēju pāriet uz turieni cenas dēļ. Vienīgais kas man liek aizdomāties ir tas, ka MyFitness ir 0,9 km attālumā no mājām, taču tuvākais Gym ir 2,7 km. :\

2.7km ir daudz?
Man līdz Origo ir 1.5km, MyFitness Upītis - 1.3km. Abi - 10/15 minūtes, viegla pastaiga.
Vēl ir tāds Welness&Spa @ Elijas iela 17a, līdz tam 850m.

Nav daudz, taču 3 reizes vairāk nekā MyFitness, lai gan cena ir tikai divas reizes lētāka. :D

Tie 2.7km līdz zālei ir kā papildus iesildīšanās.

Vēl arī jāsalīdzina zāles. Man, protams, zināmā mērā simpatizē tas, ka uz Gym! var iet nakts vidū. No otras puses, liels risks, ka pāriešu uz vampīra dzīves ritmu. xD

Galvenais līdz rītdienai saprast uz kuru īsti xd

Man ganjau abas liksies kosmoss jo esmu pieradis vingrot ar paštaisītām hantelēm

Piecelies nakts vidū un
Gym Flow GIFs | Tenor

1 Like