Iepazīsti komūnu 2023 - HentaiHercogs Šitās nav multenes ko rāda pa LNT

Turpinot ar otro no iepriekš nepublicētām epizodēm, šoreiz mēs iepazīsimies ar kādu no jaunākajiem komūnas biedriem un viņa stāstu @H_Hercogs!

Links kas ved uz vairākām papildus podkāstu klausīšanās platformām: Iepazīsti komūnu 2023 - HentaiHercogs Šitās nav multenes ko rāda pa LNT by animeforums.lv podkāsti

Piedalījās: @H_Hercogs, @Kadiljaks, @Menestrels

Šī epizode atkal nav pirmā svaiguma un vēl dažas turpmākās epizodes būs tādas. Noteikti daudz kas mainījies @H_Hercogs dzīvē, taču šī epizode neskatoties uz to spēs ar viņu iepazīstināt.

8 Likes

O, super. Kā reiz beidzu klausīties iepriekšējo podkāstu kad nu ir jauns klāt. Varēs turpināt klausīties vedot pastaigā suni.

1 Like

Īsts Hentai Hercogs - ienīst cenzūru Harem un Hentai. Respekt :partying_face::heart_eyes:

1 Like

Aaaaaaa!

Un jā dzīvē tik tiešām daudz kas ir mainijies kopš ieraksta

Veiksmīgi aizstāvēju bakalauru un pabeidzu biologus; dabūju darbu vēl pirms diploma dabūšanas, aktīvāk gan brīvprātīgajā darbā gan foruma lietās iesaistijos.

AKDDD…VĒLVIENS SEXERCISE FANS!!! :star_struck: Im not the only one! :joy: Vism vajadzētu uztaisīt postu par to manhwu…it is good!

1 Like

Pirmās minūtes un es jau no cringe mirstu nost… :upside_down_face:

Also kas man ar matiem notiek šausmas

@H_Hercogs Neņem galvā, mēs visi tā pat varam sev piekasīties.

Also- mikrodons neuztvēra manas transformeru skaņu imitātcijas. Good to know

Nē bet visā visumā ir ok. Varbūt biju pārāk teatrāls aiz stresa, vārdi varbūt biki pa daudz mijās un teikumi palika nedabeigti, bet nu…first time

Like tie tēli visi bija tik fucking hot. That chubby girl was my favorite though

Lol izklausās pēc man of culture hahahaha :D Waaaa… nooooo… ne jau Akatsuki no Yona nooooooo… Not man of culture anymore @_@

Un deam cik smuka spāre, tur jau talantu vajag lai no metālūžņiem saliktu kaut ko o.o Lol vajadzēja iet par mākslinieku hah :D

Ah tad tomēr tā arī ir ka no mušmierēm tik ļoti nevar nomirt jo kaut kur to biju dzirdējusi :D

Paldies, bet lielajai mākslai vajag lielu domu apakšā. Nevis" nu nezinu, man liekas ka tas kruti izskatās"

1 Like

Brt par tām mušmirēm - tas nav jāuztver kā mans aicinājums viņas ēst. Tāpat būs sūdīgi un tīrs ūdens nāks ārā. Bet nomirst to sarkanajām īsti nevar, kā no baltajām un zaļajām. Un lai dabūtu to mušmiru psihodēlisko efektu ir tass čakars, jo tur tieši cepurītes mizu vajag ievākt un tad kaltēt kka soecifiski

Lielu domu var izdomāt vēlāk, man šķiet parasti tā arī notiek)

Ne visai mākslai vajag lielu domu pamatā, daudzi mākslinieki taisa mākslu jo kruta izskatās :D

Es ar beidzot dabūju nokalusīties. Nebaidies aicināt forumiešus mežā/bradāt upes, tad arī būs pasākums.

3 Likes

Man patika tas, kas viņam veidojās ar fani, mazliet neapmierināja kā prosta aizmālēja ciet ar galveno shipu.

Varētu, varētu. Tikai jāizdomā maršruts un iemesls. Tupa braujt ārā no rīgas lai pa mežu pastaigātos ar nav forši

1 Like

Fosīliju spots ir tehniski dabas rezervātā, baigi baru negribas vest un tur ir ļoti liels gatcha vai vsp kko atradīs.

Pa zvēru takām smuks cipars jāatdod

Ja ir sniegs tad varētu distanču slēpojienu, ja ir labs ziena nav mežā dikti smuki bet tad atkal pirti vai vismaz kārtīgu kamīnu un karstvīnu pēc tam prasītos. Un uz slēpēm kopš skolas neesmu kāpis

Hmm…jāpadomā

2 Likes