Forums tiekas trennažieru zālē?

pirmo reizi pa ilgiem laikiem aizgāju uz (jaunu) gymsi. atkal tā neveiklā sajūta ka apkārtējie nosoda veidu kā es cilāju hanteles :sweat_smile:

Omg, tas ir viens no iemesliem kāpēc arī manī ir baigā pretestība iet uz trenažieru zālēm. Vienmēr liekas ka kāds nāks mācīt kā to labāk darīt, ka man forma ir nepareiza, un vsp es dalbajobs un viņa sīkais pirmajā klasē ir labākā formā

4 Likes

sporta zālē introvertiem ar visādiem aizslietņiem varētu būt legit biznesa ideja

es biju origo tajā gym, kas strādā 24/7, man sanāca vakarā ap kādiem 23:00 or smth tur aiziet - man ļoooti patika, maz cilvēku, daudz vietas, katrs dara savas lietas un nemaz nepievērš uzmanību tam, ko tu dari vai nedari, overall 10/10, jo izokšķerēju visus trenažierus, pārbaudīju kā kas strādā, ko agrāk būtu kautrējusies darīt.

5 Likes

Ož pēc Foruma workout vakariem XD

2 Likes

name the place, date and time - imma join! :wink:

2 Likes

Doesnt sound so bad actually :smiley:
Foruma mītiņš in gym edition

1 Like

Būtu cool, bet man personīgi ir milzīgi kompleksi, kad esmu nosvīdusi un sarkana kā tomāts…un ja nu vēl kāds redz manu riepu…:sweat:

Man tagad jāorganizē??? Es vsp rīgas gym nepārzinu

Es varu croptop uzvilt, visi blenzīs uz mani XD

2 Likes

Kam tagad nav riepa? :smiley: Ziema tak. Un sarkani pēc svariem ir visi.

Nav diži jādomā. Origo gym. Es esmu skatījies bildes, tur reāli ir kruta zāle. Tikai izdomājiet dienu un laiku.

Also, es kādu laiku nevarēšu, jo rokas locītava un celis sapisti.

Borata peldkostīmu :laughing:. Bildi baidos šeit likt

nu… man ideāli būtu trešdiena ceturdiena. piekdienas vakaros, var tehniski arī, bet parasti es laižu uz laukiem tad

aaa, pārcēlu tēmu pirms pabeidzi rakstī…kā es tā.

bet tu tik drosmīgs es neesmu

Vajadzētu poll uztaisīt

Labāk būtu vnk izdarīt tā, ka kāds sāk regulāros datumos iet uz konkrētu trenažieru zāli, un pārējie pēc gribēšanas piebiedrojas. Tā mēģināt pēc poll atrast kkādu “ideālo” datumu sporta zālei IMO ir garām. Uz sporta zāli iet vairākas dienas nedēļā, vismaz vienu no tām var sakombinēt vairāki cilvēki, un ja grupas dalās, tad vienu dienu viena grupa, otru dienu otra, trešo dienu vispār katrs pa savam, nav obligāti visam baram kopā.

I.E. viens cilvēks, piemēram, tas pats HentaiHercogs, jo viņš mums tjipa kačoks, iet uz kačalku pirmdien/otrdien un ceturtdien, pārējie piebiedrojas, kurā dienā viņiem ērtāk.

Kā likums tās nedrīkst būt divas dienas pēc kārtas. Rest days are a must.

3 Likes

You know what…čist. Man jāsāk atmest kompleksi.

@H_Hercogs taisi augšā poll :smiley:

mfers es tikko Lemon gym abonementu paņēmu :joy:

anime forums Naruto running on the treadmill let’s go💪

Fuuuck, es tieši gribēju iemest to spandex bildi ar Boratu, bet neiemetu. Great minds think alike :rofl:

image

še bilde, es nekaunos.

2 Likes