Ko Tu šodien darīji?

Tak mums tur visu laiku bija sals un ledus, un nenomaucos, pat nepaslīdēju ne reizi, trešajā dienā vnk pilnīgi negaidītās vietās. Otro reizi vispār nobraukātā sniegā nomaucos, neizskatījās ne tuvu tik slidens.

Tu divreiz apklapējies uz ledus un vēl neopitni apsvēri vest traukus?!

Izklausās pēc apavu problēmas. Vajag kārtīgus ziemas zābakus.

12 posts were split to a new topic: Forums tiekas trennažieru zālē?

Es nebiju vedējs, es biju pasažieris un pa pusei nesējs. Trauki jau bija iepakoti, un es pat tos neliku bagāžniekā, tikai ņēmu ārā un nesu uz jauno dzīvokli, bet tajā galā ir līdzena virsma. Man ir sapistas acis, es nevaru vadīt auto principā.

Vot, man ir Camel Active zābaki, bet cik esmu ievērojis, šiem zoles paliek cietas aukstumā, attiecīgi slīd. Škrobe.

That’s not a bad thing tho. Learn whatever you can from everyone you can. Don’t take it as an insult when someone tries to teach you.

4 posts were merged into an existing topic: Forums tiekas trennažieru zālē?

Pirmais kritiens sezonā!!

Nākot atpakaļ no rimčika pie tam

Olas nesadauzīji?

3 Likes

Karmiskas nelaimes pēc divām jau tā intensīvām dienām dabūju piedalīties plīsuša ūdensvada remontdarbos.

Nē. Augšstilbi visu triecienu absorbēja

Es to biju domājis par tām olām, ko rimčikā pirki. Bet labi ka tās olas nesadauzīji.

1 Like

Iekštelpās vai ārā?

4 Likes

Jums tur arī vajadzēja sūknēt nost ūdeni. Tā bija karstā vai aukstā ūdens caurule, nekas nebija sasalis ap trubu?

Auksts ūdens no ūdenstorņa, bez spiediena jo jau aizgriezu ciet iepriekšējā vakarā. Strādādājām ar nosūcēju, bet čakars tā pat bija liels, jo zeme pilna ar ūdens kabatām, un sasaluši tikai virsējie 8 cm.

Ķirsītis sanāca, kad ekskavatorists izsita caurumu arī kanalizācijas caurulei (cepts māls)

Kopumā izklausās diezgan “interesanta” diena.

Plānā nebija atzīmēta?

Runājot par ķirsīšiem, rīt Rīgā bus baigais trakums ar sniegu, ķirša kungs visus domes darbiniekus aicina strādāt iespēju robežās attālināti

Neviena nebija plānā. Mēs mentāli gatavojāmies ka kabeli arī saraus rokot. Planos nekas nesakrīt.
That’s late USSR planning right there.

16 posts were split to a new topic: Par čatu un zvanu krāpnieku pieredzi

Es sāku skatīties Sound of Freedom.
Man jāiet policijā. Esmu gatava atrast tos visus slimos. Moš jātaisa sindikāts - jāapvieno visus pilngadīgos, kas ir īsa auguma + visus muskuļkalnus un jāiet uzvarēt karšs pret pedofīļiem.

Pastaigas, adrenalīns un labs roku trenniņš.