Forums tiekas trennažieru zālē?

Laba ideja, visiem kas ierodās uz gymu vajadzētu būt cosplayā :laughing:

Nee…man nav nekas kustībām draudzīgs XD

Season 5 No GIF by The Office

kad uz trennežieru zāli- datums
  • 05.12.2023
  • 06.12.2023
  • 07.12.2023
  • 08.12.2023
  • 12.12.2023
  • 13.12.2023
  • 14.12.2023
  • 15.12.2023
0 voters

šonedēļ nav ne šorti, ne piemēroti apavi Rīgā, tāpēc datumi sākas no nākamās nedēļas

Noi
dew it…

3 Likes

I mean
… I would totally rock that outfit XDD

2 Likes

tikai ja tu kā Šins atnāc. XD

1 Like

uzvalkā? just kill me now :smile:

Manā pieredzē iet uz gym vienmēr ir labāk ar kādu kopā. Mazāks uztraukums plus grūtāk uzmest jo esi jau ar kādu sarunājis tur būt.
Pati eju uz Myfitness ar dažiem cilvēkiem ar kuriem esmu grupas čatiņā. Pirms tam gāju tikai uz grupas nodarbībām un vairījos no parastās zāles jo ar bija bail ka apkaunošos xD
Par to Origo gym, cik zinu, tas ir Myfitness budžeta variants. Ķip abiem viena kompānija bet tas Myfitness is bik krutāks (piem. Gym! nav saunas bet Myfitness ir)

Es domāju ka ganjau paliksim pie tās origo zāles…bet nu man nav baigo pretenziju pret citām

Tas vnk tāds trivia xD
Man tas vnk ir svarīgi, jo patīk pēc nopietna treniņa ieiet un izsildīt muskuļus, lai pēc tam mazāk sāp vai visp nesāp.

Mierīgi varu aiziet uz izmēģinājuma reizi kompānijā. No abonimentiem man ir MyFitness, jo tā šobrīd ir vienīgā zāle pie mājām.

image

3 Likes

Tiek piedāvāts arī variants par 13to

Vienkārši sāc iet puslīdz regulāri, un sauc datumus, kuros ej - kurš varēs/gribēs, piebiedrosies.
Neies tak tikai vienu reizi kopā uz sporta zāli un viss.

1 Like

Fak…tiko apskatījos ka ceturdiem ir tā jaunā godzillas filma

Any how… Skatoties ka pa 12to, 13to, un 14to ir nobalsojuši vienādi daudz cilvēki…

Varbūt tad tik tiešām dodamies 13tajā, teiksim uz astoņiem vakarā tajā origo gym

To get ya lot on a mood

Tajā origo gymā šis ir vienīgais variants ja grib tikai vienu reizi aiziet?

image

yiss - sanāk 3 dienas pēc kàrtas var iet ar šo trial