Eksāmenu rezultāti

Sveiciens vidusskolas pabeigušajiem! Kā tad jums gājis CE eksāmenos?

Esmu vīlies matemātikā. ;D

1 Like

Ooooo… es tikai rīt zināšu kā man gāja… :smiley: Laikam rīt būs kauns no saviem procentiem :smiley:

latvija.lv un skaties laimīga savus rezultātus. :smiley:

1 Like

eID, e-paraksta ---- vai man tāda nav vai arī man nav ne jausmas kas tas ir :smiley:

Caur savu i-banku tur var ieiet. :s

Nav tādas :smiley:

:dizzy_face:

zanmon iegrimst atmiņās - man matemātikā pie nestandarta situācijām ir 3%, cheer up! ;D k.gan kopā matemātika bija vienīga, kurai bija ~40% vērtējums, pārejos augstāk - un man arī tā bija vilšanās, jo, man šķita, ka tieši matemātikā būs augstākais vērtējums :smiley: :smiley: :smiley:

1 Like

Uzzināju, ka vienam draugam ir 31%, citam draugam 10% un sajutos gudrs. :smiley:

1 Like

Angļu valodā - 86%
Latviešu valodā - 49%
Matemātikā - 30%

lol es daunis

1 Like

lol, indeed. :smiley:

aizver muti and lern tu spik ingliš

Tev angļu valodā 69% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Savējos rīt būs jāpaskatās, bet, godīgi sakot, nemaz negribu zināt… :cold_sweat:

mācies runāt latviski, muļķi! :smiley:

1 Like

Ja pareizi dzirdēju no kolēģes, tad Ādažos vismaz vienā priekšmetā ir izgāzušies 19 gab. ,un izkrist var ar veikumu zem 5% :astonished:

Well… thank God man matemātiku neņems vērā, kad es stāšos augstskolās, bet godīgi sakot es tiešām biju šoka par rezultātu. Man reāli liekas, ka tas nav rezultāts manam zināšanu līmenim. Mums bija izmēģinājuma eksāmeni un es pati daudz rēķināju & dabūju ~60% - 70% vērtējumus…

bet redzot, ka daudziem ir 20% - 40%… laikam mans vērtējums ir normālis(???)

To be fair man liekas, ka tas eksāmens salīdzinot ar citiem gadiem bija viens no grūtākajiem, jo pierādīšanu arī prasīja 2.daļā…
un tas uzdevums par freaking tūristiem! :angry: srsly… es nezinu nevienu, kurš to izrēķināja pareizi… pat ne pazīstamās matemātikas-galvas :D

Ne lol, latviešu gramatika pārāk grūta.

Es biju par saviem rezultatiem parsteigta. Visur zemak neka planoju un cereju, bet augstak neka planoju bija matematika aka vienigaja prieksmeta ko man augstskola nevajag :slight_smile: :gun:
Matene 53% un par nestandarta problemu risinasanu 0% :joy: Izmeginajuma dabuju 33%

Matemaatikaa?! Chali, esmu viilies tavaa anglju valodaa!

Es runāšanu nopisu, jo trešājā uzdevumā vienkārši apstulbu un neko nepateicu. ;D

1 Like