Eksāmenu rezultāti

Tak noobs, kas noobs.

k. ;D

Angļu valoda poh. Arpus latvijas nenems nekur. Bez IELTS vai TOFEL. Ko man tagad ir jakārto kaitbai angļu bij 90%

Bwah, nebija tik traki, kā varētu būt, bet varētu būt labāk :persevere:
Nofeiloju abos pārspriedumos :rage:

Kur anglu valoda?

1 Like

Asking the real questions. :smiley:

1 Like

Man 23julijā ir jāliek TOFEL. :0

Man pamatskolas eksāmenā matemātikā bija 3 =//

1 Like

Mans draugs, kurš bija kartupelis arī dabūja 3, beigās teica, ka vienkārši negribēja pildīt. :smiley:

1 Like

tajā pašā laikā par gadu dabuju 5 un eksāmenā 3, like NIGGA!

Man gadā bija knaps 4, toties eksāmenā bija 8. :smiley:

1 Like

Kaut kur ziņās lasiju, ka šī gada matemātika eksāmena vidējie procenti ir ~34%

Pa radio teica, ka vidējais ir ap 35%, so yeah. Esmu virs vidējā. ;D

Man pofig, galvenais ka virs 20%
Mums kursā neviens netika virs 50% ;D

Nākošgad likšu. Mums skolā 4 kursi, angļu valoda nez kāpēc jāliek 4.

No savas puses varu teikt (prof. videni pabeidu pirms 4 gaidiem - laikam), vērtēšanas kritēriji, tas ir šamaņu dancis, savulaik, kad man skaidroja skolotāja, kā vispār nosaka eksāmena līmeni, tad radās sajūta, ka mērķis ir principā pavilkt visus zem vidējā līmeņa (50-70%/ B/C) un tikai dažus indivīdus izcelt uz A vai D līmeni.

Tādu CE vēsturē vispār uzskatu par veltu laika izšķērdēšanu, ja vien negtrasies nākotnē ar to saistīt savu “karjeru”. CE matem., angļu val., - tas ir veselīgi un atkal - nosacīti. Latviešu val./lit - nosacīti, jebšu vismaz kad es kārtoju, daži uzdevumi bija no sērijas "notēlo gramatisku literatūras kritiķi). Kā pamanam, eksāmens nespēj izteikt cilvēka zināšanas - dažādi uzduvemu, situācijas var risināt dažādi un katru reizi būs labāks vai sliktāks rezultāts. Tas nosaka tavi vidējo attīstības līmeni sabiedrībā - vai esi daunis vai nē. Savukārt karjeru izteiks papīrītis no “univera”, kurā iestāties var jebkurš gribētājs.

Un jā mani rezultāti (pārkārtoju ENG, jo zināju varu labāk un noderēs, LAT - neredzēju jēgu vispār piepūlēties, jo kur tas noderēs - neredzēju jēgu, un ja nav jēgas - kāpēc tērēt lieki laiku?) Matem. - man līmenis - varu savu godīgo 6 nopelnīt, ja pacenstos iespējams 7.

P.S. sastapos ar to, ka vienam bija uz 1% augstāk un viņš dabūja C LAT

1 Like

Welp… Literatuura iegaaza, matemaatika nepaarsteidza, anglju valoda vieniigajam skolaa un veestures liimenis palika nemainiigs kopsh 9.klases.

Es pat nezinu kur šo var apskatītities :smiley:

latvija.lv un kaut kur jāmeklē