Dungeon Meshi - īpaši garda anime no Netflix

Varu godīgi teikt ka šis anime jau ir klasika! Pēc 5 gadiem cilvēki atskatīsies un sauks to par all time great. :smiley:

2 Likes

dammn, jaunākā sērija atstāja mani bez vārdiem. Fantastiski, brutāli, reālistiski.

4 Likes

Tikko noskatījos - damn…

image

1 Like

Super epizode. Gaļīga un nekas nenotika kā plānots. Vispār tehniski partija šajā epizodē neko neapēda. :D

Woah - tiešām izcila epizode. Anime, kura ierāva mūs ar savu komēdiju, visinteresantāko ēst gatavošanu, kļuva ļoti nopietna un nervus kutinoša.

1 Like

Manā atmiņā mangā šitas moments nebij tik…wow.

Pa lielam šito var uzskatīt par tādu kā turning point stāstā. Briesmoņu receptes joprojām būs, bet būs uz spēles būs likts ieevērojami vairāk. Atceraties - 24 epizodes adapcijai būšot

3 Likes

Latest episode 12

Mha Hart Mah Sole

1 Like

Pašas beigas man iedeva PTSD reakciju no nelegālajiem cliffhangers. Atcerējos ka ir 24 sērijas un nomierinājos.

Pacēla un realizēja sarkano karogu lielāku kā virs Ķīnas kartē ja tas būtu 1:1 mērogā

tumblr_b6f1e0fce14d315a63b24013932157e5_b40f5ab1_500

1 Like

Tā orku meiča ir viens no iemesliem kāpēc man tā patīk dungeon meshi tēlu dizaini. Viņa izskatās ka būtu no tās pašas rases- būdīga, spalvaina, ar vieglu cūkveida anatomiju, bet vienlaikus viņa ir nepārprotami sievišķīga savā dizainā.

2 Likes

Tas man atgādina to cūcenīti no “Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu”.

Emma jau ķipa arī skaitās highland orc

Zinu.

Lieldienās slimoju un noskatījos visas pieejamās epizodes vienā rāvienā, un gribas vēl :D

3 Likes

Vienmēr ir manga hihi

Es zinu bet es anime iesāku skatīties tieši tāpēc ka šoreiz negribēju mangu lasīt :D Jo jau ir pārāk daudz iesāktas un nevaru tikt galā :D

Piedzīvojumu meklētāju grupu skaits stāstā sāk strauji pieaugt.

3 Likes

Jauns opening un outro :notes:
Un super forša sērija

2 Likes

Uuuq…asian squad is here.

Principā ja neskaita elfu maģisko KNAB un vienu lauvu tad visi kas tālākajam sižetam ir nepieciešami ir parādījušies