Dungeon Meshi - īpaši garda anime no Netflix

Tas gan. It kā nebija jau tik slikta stāsta daļa, bet tā baigi uzprasās uz turpinājumu nākotnē.

velns, man tā nepatīk būt mangas lasītāja lomā šādā situācijā XD

1 Like

Nu ko, tikām līdz pirmajai caurejai seriālā. :D Tas bija tikai laika jautājums.

1 Like

Mani vairāk satrauca tas caurums kuņģī :skull:

Man laikam vairāk biedēja tas, ka ēda jēlu parazītu :sweat_smile:

Gandrīz kā lasis agrīnajā suši

Kā arī: mēs jau arī ēdam “parazītus”, kā nu kurš, vairums jau neēd jēlus bet ir pāris trakie noteikti kas ēd nepagatavotus nēģus.

Tā kā šajā visumā var izārstēt no nāves. Viņiem laikam jāsatraucas par to cik katra nāve būs mokoša. :sweat_smile:

Pēc sajūtas astotā epizodē īsti nebija jauns ēdiens, bet nu laikam tas skaitās, jo tik grilēts jauns lopiņš un pagājušajā epizodē vai tik varoņi to neēda. Epizode vēl projām laba, lai gan diži nepavirzīja uz priekšu galveno stāsta līniju, toties uzzinājām vairāk par varoņiem un bija savs reality check par to cik patiesībā bīstamā vietā atrodas varoņi. Nez kā viņi grasās uzveikt pūķi, ja viņi gandrīz noliek karoti ejot līdz tam. :joy:

Arī uzjautrināja atsauce uz otro epizodi.

Tu tā katrai epizodei recenziju taisīsi?

Kurš zin. Pagaidām šis ir vienīgais seriāls sezonā, kurš mani riktīgi aizķēra. Tā lāgā nekad nav mēģināts atsaukties par katru sezonas epizodi. :D

Crossover we didn’t know we need.

3 Likes

Kaula smadzenes XD

vai arī šo samest katlā ar sīpolu, lauru lapām un pipargraudiem, un kaulu buljonu savārīt

Atceros, kas ar tiem adventurers tālāk notika. Oof

Es apmēram sagaidu to pašu situāciju, kad viņi tiksies ar pūķi. xD

Tur nebūt lietas nebūs tik vienkārši. Pūķa piebeigšana pa lielam būs tikai viens no pirmajiem soļiem, lai māsu atdzīvinātu, jo daļa pūķa dvēseles joprojām būs ar viņu sajaukusies, un viņa beigās vsp kļūs par himēru…kuras pūķa, daļu šie reāli arī apēdīs, un tikai tad viņa pilnībā atdzīvosies

Nekā nebij, es spoilerus nelasīšu. :stuck_out_tongue_winking_eye:

tumblr_6021909f1453dfa4daa5c2dfa039d538_d9e7ffd5_540

2 Likes

Negaidīju, ka viņi arī medīs un apēdīs ūdeni. :joy: Stilīgi arī no pasaules celšanas viedokļa, ka tika paskaidrota varoņu nemerstība. Varēja, protams, iztikt, bet tas uzreiz ļoti sakārtoja pārējo virszemes visumu.

1 Like

5 Likes