Dungeon Meshi - īpaši garda anime no Netflix

Jau visās malās dzirdētas runas par šo seriālu un tas viennozīmīgi ir pelnījis tēmu! Dungeon Meshi jeb Delicious in Dungeon ir pazemes dzīļu izpētes seriāls ļoti klišejiskā fantāzijas visumā, no pārējiem darbiem to atšķir seriāla lielais kulinārais fokuss. Šobrīd tiek publicētas jaunas seriāla epizodes un kopā tas būs 24 epizodes garš. Pie tā strādā studija Trigger, kas mums ir nesusi tādus darbus kā Kill la KIll, Cyberpunk: Edgerunners un Little Witch Academia.

Seriāla pagaidām ir iznākušas tikai 2 epizodes un vēl ir krietni par agru spiest kāds tas būs. Man viennozīmīgi tas ir iekritis acī un turpināšu skatīties - viegls un patīkams skatāmais. Visums pagaidām šķiet ļoti sakarīgs, animācija ar ir laba, seriāls ir nenopietns taču tai pat laikā nepārkāpj to robežu lai kļūtu atklāti komisks. Visbeidzot man pagaidām riktīgi patīk, ka seriāls skaidri zin kas tas ir - tas ir seriāls par mošķu medīšanu un ēšanu. :D

5 Likes

Rūķis ir MVP, pārējais bars man nepatīk.

Jā, bez rūķa viņi neizdzīvotu. :sweat_smile: Tai pat laikā, ja tur būtu tikai rūķis, varētu pietrūkt personības. Manuprāt tas haflings ir vājais posms grupā.

Nez Laios man šausmìgi patīk( tik ļoti ka apsveru jo kosplejot konā)

Par halflingu piekrītu. Pat neatceros vai šis dabūja savu backstiory arku mangā

Man baigi patīk tā kaķu meitene kas parādās biki vēlāk. Netipiski animei, viņa tik tiešām uzvedas kā kaķis. Nīgrs kaķis kurš pa visu māju kliegs lai izlaiž ārá un pēc tam klieg lai laiž iekšā

1 Like

Ehh, tā ir, kad mangu nelasa…

Sāku lasīt mangu un tur sākums ir tāds pats kā anime. :stuck_out_tongue:

Varbūt, bet mangā tas sākums paskrien garām ātri.

Man arī tā ļoti iekritusi acīs! Manuprāt, tas ir tāpēc, ka viņi tomēr cenšas no kaut kā dīvaina pagatavot ko zināmu - un arī kā viņi gatavo. Tas ir gluži kā ieiet mežā un pagatavot maltīti no visa, ko spēj atrast (līdzīgi kā pašmāju pavārs Renārs Purmalis dara). Es kaut kā varu saskatīt līdzību ar Laios - kad viņš izfantazē kādu jaunu ideju un iespējas, viņš atplaukst zināmā smaidā. Man šādas sērijas ir vienas no mīļākajām - jo pēc tam ielieku kādu ēdienu savā piezīmju grāmatā un cenšos to pagatavot (protams, tikai šeit nebūtu labirinta briesmoņi).

Ir kādas sērijas, kuras ļoti patikušas saistībā ar ēdienu?

Man Netflixā ir viens Japāņu seriāls, kuru skatos, lai liegani pavadītu vakarus - “Midnight Diner”. Nu super seriāls - es pat to sauktu par Netflix apslēpto dimantu.

2 Likes

Chilchunks ir divorce guy, tā arī ir viņa galvenā personalitātes iezīme :D

No it’s gonna be amazing. :grin:
Vismaz manu pirmo iespaidu būtu ļoti grūti sagraut

Girl-failure elf best girl! Pēdējas sezonās mums tik daudzi labi nažausu tēli. Dwarfu laiks ir beidzies!! :elf: :elf: :elf: :elf:

1 Like

Facts

will have to check that out

Ne tikai tas, bet ka tas viss dīvainais ir no diezgan ekoloģiska un anatomiska viedokļa aprakstīts like fakts ka baziliski dēj rāpuļu olas jo čūksa ir galvenais ķermenis, vai arī , ka living armor ir sasodīta molusku kolonija kurai piemīt mimikrija, succubi ir moskīti kuru kāpuru stadijas var cept kā garneles, Doppelganger apspēlē to ka daži astoņkāji spēj ar taustekļiem atdarināt citus zvērus un paņem to līdz max ekstrēmiem, mimics ir vientuļniekvēži, kas izmanto lādes kā savas mājas utt

2 Likes

Jauzstaisa kārtīga ramen bļoda un jāskatās… nevaru tādas animes skatīties izsalcis :joy:

“Exorcism sorbet” vienkārši 10/10 chefs kiss

1 Like

Jā, seriāls pilnīgi paliek labāks, epizodēm ejot uz priekšu.

Piekrītu. Noskatījos to arī - ļoti jauki, ka tam būs 24 epizodes. Jāsaka, ka daudzas sērijas, kur galvenais akcents ir ēdiens, ir tādas relaksējošas (daudz / maz). Jāpamēģina laikam arī tas Campfire Cooking sērijas.

2 Likes

Pēdējā epizode vēl projām laba manta. Šoreiz ar tādu krabīgāku piegaršu. :D

2 Likes

Es vienīgais ceru ka pirmā sērijas puse netika izniekota par velti, un tās saturs spēlēs vēlāk lomu tālākā progresijā.

1 Like

ja domā to otru party, tad viņ vēl parādīsies, it īpaši tas viņu līderis. Par tām dārgumu vabolēm gan baigi neatceros