Dungeon World - pirmās kampaņas klačas

Zemāk redzamas pirmās Dungeon World grupas sarunas. Šīs te tēmas izveides brīdī, zemāk rakstītais ir no citas tēmas izgriezts spams.

Pirmā grupa šobrīd sastāv no četriem varoņiem: Avi, Istumas, Maba, Stīva.
Otrā grupa šobrīd sastāv no četriem varoņiem: Celiona, Franka, Kuro.

Vairāk par spēli un iespēju tajā piedalīties: Dungeon World saspēle

1 Like

Kāda ir starpība starp mantiju un apmetni?? :thinking:

ja es neko nejaucu, sākumā bija domāta kā wizard robe (kas ir kā liels vannas halāts, bet burvjiem) un apmetnis ir dvielis uz pleciem.

…pag… mantija nav robe… es oriģināli sajaucos… top 10 anime self betrayals…

1 Like

Tad kas ir mantija?? : |

Jeeee, Istuma. Jaukumiņš, kas nogalināja trolli ar diviem sitieniem))

1 Like

Un kas man nevienu neatstāja atstājot mani bailēs, ka nāve mani savāks atpakaļ, jo neesmu pie viņas laicīgi nosūtījis dvēseli… Starp citu, es grasos tagad izlasīt visu tavu reliģiju un tai pievienoties, jo šķiet, ka tā ir amazing

Nu, tu skaties. Tādā gadījumā uz tevi uzgulstas visai daudz saistību, vēlmes atzīt visas viņu fanātiskās domas, utt. Ja tavam varonim patīk brīvība - neiesaku. Bet ja tu gribi ļoti noteiktu un nemainīgu mērķi dzīvē - droši.

1 Like

kolīdz tu pievienosies tam kultam, avi tevi briesmu brīdī pametīs bez sirdsapziņas pārmetumiem
tie nav draudi, tas ir vienkārši fakts :smiley:

Bet tā reliģija ir tik interesanta… Kādēļ tu pati nepievienojies?

Pirmkārt, visiem kulta zemākajiem locekļiem, kas jūs esat pēc noklusējuma, jo jūs neesat auguši kopienā, ir bez ierunām jāpakļaujas vecāko locekļu pavēlēm. Plus, aiziet no kulta, ja tu esi iestājies, ir apgrūtinoši. Nāve nav retums šajā gadījumā. Savā iekšienē kults mēdz būt paskarbs pret tiem, kas no tā novēršas.
Un nezinu, kas tajā tik interesants. Parasts fanātisku radību kults.

Man patīk, bet lasot to cik viss ir skarbi… Jau vairāk negribās… Varētu pievienoties tā no malas, ar viegliem noteikumumiem utt.

avi ir ārsta izrakstīta zīme par nāvējošu alerģiju pret jebkādām reliģiskajām kopām, kas neatbilst viņa dzīves uzskatiem
:^/ problemātiski, vai ne? bet tāda nabagam dzīve.

1 Like

Varbūt būs ne pa tēmai, bet kas ir @Kristianux šajā spēlē??

Tā īsti nesanāks. Šeit tu esi iekšā vai ārā. Tā ar vienu kāju nesanāks, tevi nesapratīs.

2 Likes

druīds Mabs, chill čalis, kuram regulāri kaut kas sit.
iznāca no meža pirmo reizi dzīvē un tāda viņam tā sagaidīšana.

2 Likes

Nu tad nekā… Vismaz priecāšos, ka ja, kas tad tu ar dievietes spēku mani izglābsi :smiley:

Stiprs??

Tu skaties. Dieviete nav universāls palīgs pret jebko. Bet es centīšos. Man jau alingment nav evil. :laughing:

Es patiesībā biju šokēts, kā tev tas izdevās. Man bij vnk wow :0

garīgi
(jā :D)