Dungeon World - pirmās kampaņas klačas

Pēc tā kā mani nodeva man nekas cits neatilika… Ļaunums ieperinājās man sirdī un tikai patiesi stiprs baltais spēks spēs to izdzīt

Man arī. Bet, hei, tas bija awesome!

Nu, tu skaties. Sāksi baigi tumšoties un Istumas labvēlība var izgaist. Cīnīties pret tumsu ir viņas primārais mērķis.

Neesmu jau tas tumšais tēls… Tik jātrod taisnība šajā pasaulē. Mani var salīdzināt ar Betmenu, jo es atriebjos labos mērķos

Tik izvēlējies tu sev vārdiņu “evil”.

Esmu ļauns pret tiem, kas ir ienaidnieki man un nāvei, pārējie ir labi manās acīs ^^ Arī evil cilvēki mēdz būt labi… Vismaz ārpusē

1 Like

@Onii_chan, ja salipina kopā visus tavus izteicienus, sanāk neitrāls varonis. Uz neitrālajiem varoņiem var skatīties kā uz cilvēkiem, kas neko īpašu neiesāk, ja viņus nepiespiež vai neiekārdina.

Ņem vērā, Taisnīguma Dievietes reliģija pakļaujas @lamm, tas ir viņas fantāzijas auglis. Tu tajā nevarēsi ieviest modifikācijas.

1 Like

Atriebjos labos mērķos XDDDDDDDDDD

Atriebjos priekš sevis un nāves xD

1 Like

Till we meet again old friend.

Skatos ko saki nekad nevar zinat kadas ausis klausas muahahahahahaha

1 Like

Jau no paša sākuma pievienojoties 1. DW saspēles grupai man vienmēr gribējās shipot Avi un Istumu :smiley: Brīdis, kad Istuma hīloja Avi bija tik episks un romantisks ^-^)/

Avi jau ir otrā pusīte, atvaino :^(
Avi/Drāma canon endgame ship.

1 Like

hey uh priekš ovw nedēļas šis ir mans overwatch oc Gunvi

ult

avi overwatch RED

3 Likes

Wow. Well that is a ship I didn’t see coming.

Istumai jau arī ir attiecības, sorry.
Istuma x fanātiska reliģija forever!

Nu nezinu, jūs vnk sakat, ka jūs jau esat plecu pie pleca no paša sākuma un turaties kopā neskatoties ne uz ko… Tam vienkārši ir tā jābūt!

Tādu ultimate es vispār nebiju gaidījjis :joy:

Redzi turoties kopā ir vieglāk izdzīvot. Un plecu pie pleca mēs esam dienas četras, piecas. Vesela mūžība, jā. :smiley:

Priekš kārtīga shipa pietiek :D

Man tad bija 3hp, man ieslēdzās izdzīvošanas instinkts xD

Istuma ar Avi iepazinās tikai laivā ceļā uz Ortu. Viņa pa pasauli ir paspējusi paceļot kopā ar Mabu.

Šis ships mirs tikai kopā ar Stīvu! Un tie būs vismaz 100 gadi!!!