Huevember 2017 izaicinājums

Es apbrīnoju šo vienkāršo zīmēšanas stilu… Nu vot, kā jūst to darat?? Katru zīmējumu es zīmēju ar detaļām un visu tā pa sarežģīto… Kā var zīmēt kautko tik vienkārši?

Vakar bija kuat kas uz Clear šalles toņa pusi… :sweat_smile:

3 Likes


day 4 bois here we go
(no raganu izaicinājuma)
(jā, es vēl joprojām domāju nākamā izaicinājuma tēmu…)

5 Likes

Tradicionaalie latvieshu Mārtiņi

Nepiedalos, bet šis izaicinājums lika aizdomāties, ka varbūt mums vajag tēmu, kur likt un arhivēt visādas krāsu paletes, ko zīmēt protošā tauta varētu izmantot saviem darbiem vai brīvā laika izaicinājumiem.

ar šo laikam pietiks
https://color.adobe.com/explore/?filter=most-popular&time=month

nē, es domāju, ka līdzīgi kā Inktober ir sava tēma, varbūt vajag permanentu art palette (challenge?) tēmu.

…Varbūt tā ir vienkārši mana nenormālā vēlme visu sadalīt un organizēt.

Būtu laba ideja, ja zīmējumu stūris nebūtu jau tā pusdzīvs :smiley: nedaudz neērti dalīt to vēl mazākās daļās. Bet var mēģināt? Nevar zināt, kas sanāks :grin:


katru gadu tumšais kermits man ausī čukst lai es padodos un zīmēju homestuck
un katru gadu es nenoturos un uzzīmēju homestuck
man šodien nebija daudz laika zīmēt u_u

vriska (vriska)

6 Likes

Kad būs zaļās krāsas kārta nevēlēsies uzzīmēt Tereza? :smiley:

1 Like

Šodienas zīmējumu ielikšu kopā ar rītdienas, jo nav spēka neko labāku uzzīmēt un tāpat mest iekšā negribas :^(

aizbildinājums zīmēt atrasts :D

god, beidzot ir laiks apsēsties pie datora un kaut ko uzzīmēt
laiks pastrādāt, noķert dienas :^D


@lamm Istuma

cha’boi Avi ‘zirneklis’ ‘taustekļkāvis’ ‘troļļplēsis’ ‘sarkanā nāve’ dabūja sarkanu mantiju (zinu, attēlots apmetnis,) un reāli uzvarēja spēli
#8, #9

4 Likes

Manis pēc. Kopš šī brīža pasludinu to par apmetni nevis mantiju. :grin:

nēēē, man bija slinkums zīmēt mantiju, lūdzu nenodari to man (un tavam MPV, Avi) :^(((((((

1 Like

24 posts were merged into an existing topic: Dungeon World - pirmās grupas klačas


"ja bēbji var izaudzēt 20 zobus, es varu izaudzēt divus" - es, kas galīgi to nevar izdarīt, 2017

3 Likes

I feel your pain! Tiešā nozīmē, jo man arī citplanētietis vienā pusē šķilas :sweat_smile:

1 Like

es teiktu, ka jāsakož zobi un jāsaturas, bet…
:sweat_smile:

1 Like


šovakar beidzās vitamīns :^), esmu emo
bet kaut kas jauns sanāca, laikam,

6 Likes