Huevember 2017 izaicinājums

Huevember - No(krāsu)vembris (heh).
Rakstošie ļautiņi novembrī cīnās ar 50 000 vārdiem, bet zīmējošie atpūšas no Inktober -
Hah, gribējāt jau. Māksliniekiem atpūta nav lemta, jo arī novembrī ir savs izaicinājums.

Noteikumi vienkārši - dotas 30 krāsas, katrai dienai sava, un ir jāveido zīmējums, izmantojot šo krāsu kā galveno. Materiāli, metode, izpildījums katra paša ziņā, galvenā ir krāsa.
Mēģināšu šogad izvilkt visu mēnesi, iepriekšējos gadus sanāca tikai līdz kādai 13. dienai līdz pārtrūka filma :smiley:
Aicinu jūs arī kādu dienu pievienoties. Būs interesanti ;^)

3 Likes

Gribu pamēģināt, bet šaubos, ka katru dienu izdosies sataisīt. Ja nu vienīgi maziņu skicīti katru dienu.
Vairākas krāsas gan man tur izskatās gandrīz vienādas, nezinu, vai iespējams atšķirību kādu sataisīt, izmantojot, piemēram, zīmuļus vai marķierus.

3 Likes

bez garfiskās paletes un leliem marķieru krājumiem nebūs viegli. Var jau rezēt ka man darbu vairums ir pencil & liner

2 Likes

Mēģināšu piedalīties ^^, tik es domāju, kā gan var pa dienu paspēt uzzīmēt un izskrāsot veselu zīmējumu??

1 Like

tiesa, ar tradicionāliem materiāliem tas ir grūtāks. ieteiktu varbūt izlaist cauri zīmējumus kādai programmai (sai, photoshop, gimp, w/e) un paspēlēties ar layer stiliem (piem. multiply/overlay ļauj smuki iekrāsot zīmējumus ar peli, tā es pirms planšetes darīju). bet tas arī prasa tad vairāk darba.

ir iespējams, tici man. pat tradicionāli. tas ātrums reāli tev veidojas darba gaitā. no sākuma nedari neko uber sarežģītu, un tad palēnām paaugstini piepūles pakāpi un, jo vairāk to darīsi, jo ātrāks paliksi. galvenais ir neatlaidīgi kačāt to zīmēšanas muskuli.

negribu dot sliktu padomu tho :sweat_smile: galvenais tomēr ir, lai pašam patīk un ir interesanti.

2 Likes

Man nav ne jausmas, ko gan var zīmēt dzeltenā krāsā :expressionless:

dzeltenā krāsa suxxx dixxx ir grūti izmantojama, piekrītu
anime tēls ar dzelteniem matiem? :smiley:

Mēnesi.

1 Like

Ohhhh tu mani izglābi


mani pagājšgada mēģinājumi, kā paraugs (?) :smiley: ap 7o novembri es pārgāju uz komiksiem, jo nācās strādāt vairākos pasākumos un mājās biju ap deviņiem vakarā
ap 9o novembri man palika nenormāli garīgi slikti un viss palika atbilstoši edgy līdz es vairs nevarēju fiziski neko izdarīt un… ap 11o es padevos. šogad gan man šķiet, ka ies labāk.

btw žurnālkomiksi ir reāli laba lieta, iesaku

3 Likes


Beidzot esmu atradis mākslinieku kalendāru :D izrādās, ka bez Huevember ir arī citi uzdevumi šim mēnesim

3 Likes

to challenge ir ļoti daudz :smiley: vairāk, nekā te minēts
bet foršs kalendārs! daudzas opcijas vienuviet, gucci :ok_hand:

Šito es izlaidīšu. :confused: Neprotu un neizmantoju pc zīmēšanai. Papīrs un zīmulis/pildspalva tikai, ko lai saka esmu vecmodīgs.

Neaizmirsti, ka ir arī Newmber un NaNoDrawMo, kur var neizmantot pc :smiley:

Es vienmēr zīmēju lietas ko nekad vēl neesmu zīmējis, tāpēc neredsu jēgu šitajā un tos 50 zīmējumus 30 dienās es varētu zīmēt, ja būtu hobo, kam nav darba un privātās dzīves. Es varu 50 ķēpājumus uztaisīt, bet ne darbus ko pats uzskatītu par zīmējumiem.
Neņem ļaunā, nav tā, ka man nereāli besī šitas, vienkārši patreiz nevaru veltīt tādām nodarbēm savu laiku.

2 Likes

nav jau arī tā, ka es ar pirkstu rādītu jums virsū, ka Obligāti Jādara :grinning: es tik pastāstu, kā un kas.
tā, ja sanāk, kādu dienu piedalās. ja ne, ne. :^)


dzeltenā krāsa rada lielākas mokas par sasistu kājas īkšķi :weary:

4 Likes

Meh. Šim izaicinājumam vajadzētu krāsu paletes katrai dienai, nevis tikai vienu toni. Rakstīts, ka jāizmanto viens hue, bet var mainīt tam saturation, kas…principā radītu jaunu toni. Arī tas fakts, ka daži no viņiem praktiski neatšķiras, man ne pārāk patīk.

Pie tam novembris man ir Nano mēnesis

Ka tik es mācētu zīmēt kā tu :open_mouth:

Nokaunēšos par galīgi ne-entuziastiskajām atsauksmēm un ļaušu šim topic nomirt :grin:
pilnīgi saprotami viedokļi, nevar strīdēties.