Huevember 2017 izaicinājums

nē, nē, tu zīmē, ja ir vēlme. Tas, ka es nesaprotu šo izaicinājumu, nenozīmē, ka tev tas jāatmet. Atbalstīsim tāpat.

1 Like

neērti visu likt atsevišķā tēmā, ja esmu vienīgais dalībnieks, tur man tā awkward sāpe :sweat_smile: tikpat labi varu dzīvot zīmēšanas stūrī, tas diezgan kluss visu laiku :smiley:

tu jau esi uz pareizā ceļa :kissing_heart: turpini zīmēt!

Petīcija iedot tev savu tēmu. :smiley:

1 Like

→ “man ir neērti”
→ ieliek video ar procesu jo ir vain as fucj

aizmirsu ielikt fona mūziku, kas ir visiem Top Tier utubbers bet te fīča tāda, ka vari uzlikt savu mūziku, klausīties to un būt pārsteigts, cik ļoti mūsu mūzikas gaumes saskan

1 Like

Cik ilgi tev šis aizņēma?

Kopā ~2h, neņemot vērā visas pauzes.

Vakarnakt ar ko ātri uzķēpāju. Man gan tā 1. dienas krāsa vairāk izskatījās zaļa, nekā dzeltena :sweat_smile:

4 Likes

Šodien Šreka zaļā…

5 Likes

drīkstu no tevis atpirkt šo darbu? :smiley:


#2, #3, es pilnīgi un galīgi visu paveicu laikā

7 Likes

Droši. 100 eur :sunglasses:

mana sirds (un maks) ir lauzti :cry:

1 Like

Es apbrīnoju šo vienkāršo zīmēšanas stilu… Nu vot, kā jūst to darat?? Katru zīmējumu es zīmēju ar detaļām un visu tā pa sarežģīto… Kā var zīmēt kautko tik vienkārši?

Vakar bija kuat kas uz Clear šalles toņa pusi… :sweat_smile:

3 Likes


day 4 bois here we go
(no raganu izaicinājuma)
(jā, es vēl joprojām domāju nākamā izaicinājuma tēmu…)

5 Likes

Tradicionaalie latvieshu Mārtiņi

Nepiedalos, bet šis izaicinājums lika aizdomāties, ka varbūt mums vajag tēmu, kur likt un arhivēt visādas krāsu paletes, ko zīmēt protošā tauta varētu izmantot saviem darbiem vai brīvā laika izaicinājumiem.

ar šo laikam pietiks
https://color.adobe.com/explore/?filter=most-popular&time=month

nē, es domāju, ka līdzīgi kā Inktober ir sava tēma, varbūt vajag permanentu art palette (challenge?) tēmu.

…Varbūt tā ir vienkārši mana nenormālā vēlme visu sadalīt un organizēt.