Datora atjauninājums priekš Overwatch episkā kvalitātē

Man arī ir doma pirkt vasarā jaunas detaļas savam kompim, tik nezinu kā īsti būs ar cenām. Labākajā gadījumā vajadzēs tikai jaunu proci un jaunu Vkarti, sliktākajā… Jāmaina arī mātesplate un iespējams, ka arī rams. Par barokli es neko nezinu :thinking: (kāds var izstāstīt kā ar to viss darbojas?)

Un vēl iespējams pielikšu klāt vēl 2 monitorus. (Nezinu īsti kāpēc es to gribu, bet es to gribu :D)

Barošanas bloks varētu izrādīties par vienīgo detaļu ko nevajadzētu mainīt.Ja vēlies jaunmodīgu CPU, tev būs vajadzīga jauna mātesplate un RAM.

Lētākais upgrade variants - apskaties kādas procesoru paaudzes atbalsta tava mātesplate un atrodi kas piedāvājumā lietoto detaļu tirgū. Ļoti iespējams varēsi paķert pa dažiem desmitiem EUR augšējā gala CPU tajā paaudzē. Video karti vari paņemt gtx 1050 / 1050 Ti robežās.

Šāda man arī bija tā doma.

Lietotu? :open_mouth: Un kāpēc tad tik lēti…? Tas CPU vienalga ir salīdzinoši jauns :thinking:

Kāds procesors tev šobrīd ir? It kā tu žēlojies, ka tev ir riktīgi vecs dators. Vecs tas ir labi, vislabākās cenas.

Bet es sev gribu jaunāku… Daudz jaunāku…

AMD Phenom II X4 965

Vari, bet tas maksā naudu. :D

Nav nemaz tik traki. Kam tev pietrūkst procesora jaudas?

Iesākumā vari nopirkt tikai video karti un paskatīties vai tev jau nav gana veiktspējas.

Es tad laikam ne īsti saprotu CPU nozīmi gamingā :thinking:

Nu labi, mēģināšu :smiley:

CPU patēriņš atkarīgs no spēles. 4 kodolu procesors vēl pagaidām skaitās visai normāli priekš spēlēm.
Uzstādi uz datora softu, kas parāda CPU un video kartes lietojumu uz ekrānā dzīvajā laikā. Ieslēdz to pašu Overwatch un pārbaudi vai CPU tiek lietots uz 100%. Ļoti iespējams video karte strādās uz 100%, savukārt CPU būs zem maksimālās noslodzes.

Pieliksi datoram GTX 1080, savukārt redzēsi, ka CPU stradā uz 100%, bet video karte knapi velkas.

2 Likes

Pietiks jau ar 1060 - šamējais spēj diezgan daudzas spēles uz Full pavilkt.

1 Like

Tātad šodien sāku skatīties videokartes un radās jautājums. Vai no RAMa tipa ir atkarīga arī videokarte? Piemēram vai kompim kam ir DDR3 RAMs var likt GDDR5 videokarti

Nav. Sistēmas RAM lieto CPU, video kartes RAM lieto GPU.

Tātad ir vienalga kāds atmiņas veids ir videokartei?

Jā, ar to runās tikai videokarte. Protams, jaunākas paaudzes RAM ir labāks.

Tagad, lai jaunākās spēles pavilktu 30-60 fps uz max pilnīgi pietiek ar 4 gb v karti, bet lai skaidrāk tev būtu kādu v karti pirkti ja netaisies protams mainīt mātes plati prasi @Farlien viņš palīdzēs.

Atkarībā no tā kādā izšķirtspējā gribas spēlēt. Ja 1080p tad modernās spēles ar 4-6GB Vramu jāpietiek, bet ja vēlaties spēlēt tās pašas spēles 1440p vai 4K izšķirtspējā tad vajag 6GB kā minimums, bet 8+ būtu vēlams. Tas vēl nerunājot par pašu GPU skaitļošanas jaudu.

Es domāju pāriet uz konsoli…

Ķecerība, tu taču esi datoriķis. Uz konsoles kodu neparakstīsi.

2 Likes

tu kādreiz pleiša kontorlieri esi lietojis?

Jap :D

Domāju būs interesanti uzzināt no tevis ja man ir piemēram šāds moņuks sss
tad lai 2018 gada spēles uz max pavilktu 30-60 fps cik lielu atmiņu man v kartei vajadzēs?