Datora atjauninājums priekš Overwatch episkā kvalitātē

Nu vismaz ram stieni vajag dabūt

Ko domā par jauna rama stieņa iegādāšanos? Vai ir vērts? Vai jaunam kompim varētu derēt arī??

ja tu tagad nopērc piem. DDR3 (vai kaads tev der), tad jaunajam pc jāskatās mātesplati ar ddr3 ligzdu :smiley:

@666 jau tev atbildeeja.

Principaa, ja gribi leetaaku variantu, tad buuvee uz DDR3 baazes, bet reekinies ar to, ka taa jau skaitaas novecojusi tehnologija, jo tagad visas maatenes ir DDR4.

mož skatīties sludinājumus ss.lv mož tur dabūšu ko lētāku…

Pa lielam dari kaa zini. Dienas beigaas tava nauda. Personigii nekad nenjemtu lietotu preci.

1 Like

Nu tad nākamais jautājums. Man tagad ir 4gb rama. Cik ņemt man papildus - 4gb vai 8gb?

8gb tagad daudz maz jau skaitaas standarts un daudz kur minimaalais ieteicamais. Personiigi ieteiktu likt 16gb. Bet, ja ir ierobezhoti liidzeklji, tad ar 8gb pilniigi pietiks. Papildus jaudai iesaku njemt 2x4gb. Cenas zinjaa starpiiba minimaal, bet jaudas zinjaa labaak. Par cikliem (vai kas tas CL skaitiijaas) gan es tev neatceros teikt kaa bija. Tur tev kaadam zinoshaakam buus jaapajautaa.

Es šodien palielināju ramu līdz 8gb UN MAN AIZGĀJA OW!!! ESMJ TIK NENORMAALI LAIMIIGS

Nu ja. Kādam sapņu dators ir 10kg kastes ar 20THz proci un 128GB videokarti…

A es sev groziņā lieku Intel NUC un man jau acis staro. :3:

Es gribu to 10 kg kompi * - *

un rekinus par tās barošanu. :D

1 Like

Nu nedomāju, ka var būt tik daudz…

Kad būs jāstrādā ar kaut ko jaudas intensīvu, būsi gatavs nogalināt par tādu dzelzi. :grin:

Slikts ieteikums priekš Overwatch spēlēšanas.

1 Like

Nu pasūtīju sev gear. Varbūt varat izteikt savu viedokli…


P.S.
SSD 240gb un cietais 1T jau ir.

3 Likes

Tavu ikdienas veiktspēju visvairāk varētu ietekmēt RAM un SSD ātrums.

Šobrīd pirkt video kartes ir baigi sālīti. Spēlmaņu krēslus nekad neesmu provējis.

1 Like

:+1: Tāds apgreids man ir ieplānots uz vasaru.

1 Like

Ja uzspied uz bildes, var redzēt visu pasūtījumu.

Pareizi, tagad tā tiek attēloti attēli forumā. RAM nav ne vainas, lai gan nekas dižs nav. Ja atmiņa neviļ, AMD Zen arhitektūras procesoriem ļoti patika ātra operatīvā atmiņa un uz tās rēķina varēja dabūt mazliet lielāku veiktspēju, bet nu tas galīgi nav kritiski.

Tur ir divi pa 8gb, ja matemātika mani neviļ, tas ir 16gb rama, kas varētu būt gana ok. :smile: Krēslu paņēmu, jo mans budžets bija 1000€ un pēc komponentēm palika pāri naudiņa.