Datora atjauninājums priekš Overwatch episkā kvalitātē

Pa 600e var tīri labu datoru dabūt:https://capital.lv/Produkti/Katalogs/Gaming/NEO-gaming-datori/Dators-Capital-NEO-X-Predator-Plus-R3-1200-8GB-1TB-240GB-GTX-1050-Ti-4GB-NEW

Var, priekš tām komponentēm tā ir vairāk vai mazāk standarta cena.

Man šķiet, ka pa šādu summu var dabūt tīri labu PC spēlēšanai

Iepriekš gāja runa par augšējā ešelona spēļu datoriem.

Ar laiku prasības krītas XD

Nu šis var tikt augšējā ešelona klasē man šķiet… Nu kautkur apakšā knapi knapi tiekot iekšā šajā elites klasē

Tas ir lētākais procesors kopā ar otro/trešo lētāko grafikas karti. :\ Ne pats lētākais, bet tomēr budžetnieks jeb jaunu spēļu datoru apakša.

Nūūūū… Man galvenais, lai man Overwatchu pavilktu uz epic kvalitātes 60fps bez lagiem, jo tas, ka manam pc GPU kārtīgi nolietojās pa 2 mēnešiem mani atstāja šokā… Tagad ar skumjām skatos visus OW shorts un fanoju par to no malas nemaz nespējot izbaudīt spēli :frowning: Bet gan jau, ka nākamgad pirkšu sev jaunu pc

“Geimeru problēmas.”

Tu vienkārši neidomājies, kādas tās ir sāpes tik ļoti fanot un pašam nespēt to izdarīt…

Es spēlēju Source dziņa spēles. Vecs dators - maksimālā grafika, FPS pāri jumtam. :grin:

Manai GPU ir 8+ gadi, ko vēl no tās var sagaidīt? :smiley:

Vismaz man vēl iet world of tanks un minecraft :smiley:

Tas pats, pat iespējams visi 10+, bet Overwatch velk… principā pēdējo 3 gadu spēles plus mīnus velk, viss atkarīgs no optimizācijas…

Man video-karte gan lēnām mirst… Overklokot arī bail

Izpūt putekļus, tad būs bišku labāk, varbūt arī uzkarst pa daudz, kā rezultātā ātrums krītas

Nē, man problēma tāda, ka tur kur vajag lielāku aktivitāti (tur kur sākas cīņa un ir daudz kustības), tā sāk strādāt lēni un pat ventilators sāk griezties uz klusā režīma :expressionless: Kā gan var šo te atrisināt??

Viņam būtu tieši otrādāk jādara, pie lielākas slodzes karte uzkarst, kā rezultātā ventilators griežas ātrāk.
Varbūt draiveri nobrukuši… Ja nu vienīgi CPu nav vājāks par GPU

Tur jau tā lieta!!! Kā ar šo var tikt galā???

Neesmu eksperts, bet kā pa manam problēma varētu būtu bottlenecking, ko jau minēju, ka procesors netiek galā ar GPU