Datora atjauninājums priekš Overwatch episkā kvalitātē

CPU par vaaju.

Bet tas pc, ko iemeti, ir vistiiraakais budget pc. Visas leetaakaas detaljas, kuras var atrast. Taadaa gadiijumaa es pat atmestu HDD un patureetu tikai to SSD. Veel nedaudz kapeikas nost un arii mazaak probleemas. Ja tu ar nekaadiem grafiskiem darbiem vai veel sazin ko apjomiigu nenodarbojies, tad tas papildus cietas nav nepiecieshams. Pasham arii staav 240gb SSD. Reizeem pietruukst vieta, bet tad izdzees kaut ko lieku un sheku-reku, atkal dafiga vieta.

Cik jauns maksā?

Atkariigs kaadu var ielikt.

Mana GPU ir amd hd 4800 series, kāda tai varētu derēt?

Nav svariigi kaads GPU, bet kaada maatesplate. GPU nenosaka kaadu CPU vari ielikt.

Dies’ pasarg! Tas jau tik vecs kaa mans pirmais GPU. Kuru nomainiiju jau pirms gadiem chetriem. Un jau tad bija ~7gadus vecs. :smiley:

Noskaidro kādu ligzdu izmanto tavs šī brīža CPU un apskaties vai pieejams kaut kas labas priekš tās.

Nu tāpēc es saku, ka gribu jaunu pc, jo man viss pc ir diezgan vecs

CPU man tagad ir AMD Phenom II X4 965 :smiley:

Leetaak par ~650+ nedabuusi. Vieniigi vari veel skatiities peec gada saakuma, jo tad parasti meedz buut leetaak.

Meklēju ap šādu cenu

https://datori.dateks.lv/gaming-series/core-i3-gaming?grozs=0

Tik njem ar 8gb ram un 1050ti.

Ja jauns +/- norm procis maksās vairāk par 50e, tad es labāk vēl pagaidīšu un pirkšu vnk jaunu pc

Manaas aciis suuds, bet budzhetam ir OK. Tur paklikshkini, pamaini, ko likt, ko nelikt. Tad arii redzeesi cik tas izmaksaas.

Ja šitais nosacījums izpildās, tad man šis budžeta pc der :D

Taads tev visdriizaak izmaksaas jau uz 800+.

Izskatās, ka man jau ir laiks pelnīt naudu ;-; dzīve spiež…

Neredzu jēgu tagad ņemt datoru gamingam. Visa industrija ir diezgan neperspektīvi skarbā stāvoklī un piepildīta ar mikrotranzakcijām un donations single player režīmā.

Paņēmu sev mašīniti ar i5 (14nm) un gtx 920m pa trīs simtiem. Kompilātors un GIMP nesūdzās. Visu dara diezgan ātri.

Un kā ir ar spēļu spēlēšanu?

Man šķiet, ka mana vecā gpu vēl var padzīvot :smiley: doma man ir tad uzlikt vēl Rama stienīšus un nomainīt proci pret jaunāku… ko domājat par māteslplati? Kad tā jāmaina?

Jaunu? Kur ņēmi?

1 Like