Datora atjauninājums priekš Overwatch episkā kvalitātē

Es piemēram uz kontroliera tikai šūterus no primas un trešās personas nemāku tēmēt un šauti a faitingi un dark souls veidīgās easy.

You do realize you will have to pay extra to get access to online play? PC has free online gaming. Consoles do not. Neither the major console companies (Sony and Microsoft) have any kind of support for our region. Basically if you want to play online games you will have to violate terms of service.

I really have nothing against console gaming (I own multiple consoles myself) but…
ezgif-5-77c701ed08

1 Like

Ja viņa izšķirtspēja ir 1280x1024 vai 1280x720 vai kaut kur starpā tad īpaši jaudīgu/dārgu nevajag. Pietiks ar 1050 vai 1050Ti no Nvidia puses un RX 560 no AMD puses.

Pēc ilgām un nopietnām pārdomām par konsoli es tomēr nonācu pie secinājuma.

Iegādāšos džoistiku savam kompim un tādā veidā spēlēšu :D

2 Likes

Pareizs lēmums :+1:

1 Like

pērc konsoli (ps4, specifiski), nāc spēlēt ar mums :^(

1 Like

Man tikko @Farlien atklāja daudzas gudras lietas par vkartēm, kas man tgd atviegloja dzīvi :smiley:

Bet būs kontrolieris xD

Man datoram ir divi kontrolieri nopirkti. Viens ir Logitech F310 un otrs ir Microsoft Xbox 360 kontrolieris prekš PC. Protams der arī mani Xbox One abi kontrolieri, bet ar vadu tikai.

@Farlien sajūtas, kad es viņu bombardēju ar saviem jautājumiem par kompjiem

1 Like

Es vnk biju spēles vidū. XD

Tu nenožèlosi ja nopirksi ps4 , nāc pie mums .

Mani @Farlien jau pārliecināja

  • man būs džoistiks. Kas gan var būt labāks? xD

Nu neeeeee , perc ps4 tagad var dabut pa 200€ tikai .

1 Like

Ja pirkt PSu, tad tikai PS Pro, kas ir divreiz dārgāks

Tas arī maksā divas reizes dārgāk. XD

:cry: dators atpazīst arī dualshock4 kontrolierus… es tev ar Mercy sēdēšu virsū :disappointed:
+ ds4 ir vizuāli izskatīgāki par Xbox pultīm, noah fence

Un ja es gribu wireless? Kādu bluetooth adapteri man vajag?

Kā lādējas tie kontrolieri?

Kā nu kuri. Ja domā PS4 tad tas lādējas caur USB vadu un ir vajadzīgs speciāls adapteris datoram, lai izmantotu to bezvadu režīmā. Citi var prasīt baterijas coughXBoxcough. Citi kontrolieri var nākt jau ar adapteri komplektā Kā Logitech F710.

Kā ar to dualshock4? Kādu adapteri vajag?

Derēs jebkurš samsung vecais lādētājs , parastais USB , iesaku īpaši pievērst uzmanību ps4 iegādei , nenožēlosi .