Datora atjauninājums priekš Overwatch episkā kvalitātē

Uz kontrolieri , pie tam uz datora tu tik ātri nepiešausies kā uz ps4 , jo ps4 paliek ps4 un tas tev sniegs baudu .

Kontrolieris paliek kontrolieris :smiley: OWā cik es skatījos, tad visi taustiņi ir parādīti

Esi kādreiz spēlējis FPS ar gamepad ? Tēmējas savādāk nekā ar peli.

1 Like

Jā, zinu. Bet pie tā var pierast + man tik un tā paliks pelīte un klaviatūra

Pat ja pierodi, precizitāte ir zemāka. Uz konsulēm softs pielabo tavu tēmēšanu. Uz kompja, ja spēlei nav aim assist, būs smagāk.

Neesmu manījis, ka kāds spēlētu ar gamepad, piemēram, Counter-Strike.

1 Like

Tāpēc brālīt skilu uztrenēsi uz pc ar gamepadu un tad jau redzēs vai ps4 gribēsies, es pats kad gamepadu nopirku biju spēlējis trenējies pārsvarā ps2 emulatorā

Ja pārdomā , dod ziņu , gaidam tevi uz mūsu platformas ar atplestām rokām .

1 Like

2 Likes

Es piekrītu Menestrelim. Neskatoties cik ļoti tu pierodi pie gamepad, tas nebūs tik precīzs kā pele un klava. Tāpēc arī pastāv uz konsolēm tā saucamais Aim assist.

Un kas man būs vajadzīgs, lai tas viss būtu wireless?

Kādā ziņā? Ko tieši tu vēlies, lai būtu wireless?

Lai kontrolieri nevajadzētu ar vadu slēgt klāt kompim

Ja pērc bezvadu kontrolieri prekš PC tad parasti wireless adapteris jau nāk līdzi komplektā. Bet ja gribi PS4 kontrolieri bezvadu režīmā izmatot. Vajadzīgs speciāls adapteris, kas komplektā nenāk. Tas atsevišķi kkur jānopērk. Es gan neesu pārliecināts, ka Sony oficiāli sniedz tādus. Visdrīzāk kkādas trešās firmas izstrādājums būs jāpameklē.

Tas Dualshock nāktu ar adapteri? :thinking:

Atsevišķi jāpērk no kādas trešās firmas. Nav komplektā šāda adaptera.
Dualshock = PS4 kontrolieris

Un kāds tad ir priekš pc?

Tu vari izmantot arī to pašu PS4 kontrolieri, bet jāpērk atsevišķi tam jāpērk adapteris. Ja gribi visu komplektu uzreiz lai nāktu līdzi tad vari Microsoft Xbox 360 for Windows (īpašs uzsvars “for Windows”, jo parastie Xbox 360 kontrolieri nederēs un ir sarkanā kastītē), jo tam nāk līdzi visi nepieciešamie adapteri. Ņem vērā ka Xbox 360 kontrolieri nāk divos variantos: ar vadu un bez vada (jeb wireless). Un tas ka Wireless Xbox 360 kontrolieris noteikti prasīs baterijas nevis uzlādējamais akumulators. Vismaz Xbox 360 kontrolieris ir lētāks nekā PS4 kontrolieris.

Kontrolieri ko izmantoju savam PC.

Kāds īsti bija tas iemesls kāpēc pēkšņi gribēji kontrolieri? @Onii_chan

Es biju domājis par to cik gan dārgi ir pirkt jaunas detaļas kompim un sagribējās labāk tad ņemt Pleisi. Man ļoti iepatikās doma par Pleisi, bet tad @Farlien man pateica, ka viss nav nemaz tik slikti, tomēr vēlme pēc konsoles man vienalga palika un tāpēc kontrolera iegādāšanās ir tas zelta vidusceļš :D