Blue Eye Samurai: Atriebība, Mīlestība, Nāve

Viņš bija arī watchseries iekšā

Piebiedzu šo seriālu. Šis tāds ekstra pārspīlēts vardarbības un seksa gabals, man tas ļoti kaut ko atgādina, bet nevaru atcerēties ko. :thinking: Varbūt pie vainas tas, ka netrūkst apsēstas atriebības darbu, kā arī darbu kurā galvenais varo is patiesībā ir varone, kas slēpjas, jo iemesli.

Japāņu stilistika un gaisotne te ir laba. Cīņas un stāsts normāls. Pa manam seriālam vajadzēja palikt pie asins pirts un periodiskiem spilgtiem ceļa biedriem, nevis līst iekšā lielajā politikā. No grēkiem seriāls beigu daļā galīgi aizmirsa par to kas tas tāds ir. Pēc idejas nopietnākā cīņa kaut kāda iemesla pēc tika padarīta komiska, seriāls ļoti sāka aizrauties ar galma politiku, pēdējā lielā cīņa nekam nederēja. Reāli horiogrāfija un fantāzija, sastāvēja no cilvēkiem kas iet vienā rindā. :joy:

Gabals ir labs, nez vai to obligāti jaskatās, bet ir labs. Man gan ir riktīgas šaubas vai tas turēs latiņu otrajā sezonā.

Šis ir vairāk vēstures nūģa moments, bet ap to laiku japanas inperatora kareivjiem arī jau bija šaujamieroči, līdz ar tā pēdējā sadursme būtu izpaudusies bik citādāk. Bet nu es sapratu ka tā ir tīša izvēle lai paradītu rietumu vardarbības industrijas spēku salīdzinājumā ar japāņu tradicionālismu. Bet nu man galīgi tā politika nelikās nevietā, drizāk gan loģisks Akemi arkas turpinājums

3 Likes

Mani gan jau lielākoties kaitina tas cik slikta bija visa pēdējā cīņas arka un galma politika bija upuris garāmgājējs tam. :D

tiku arī līdz pēdējai, what a flop. Viņi bija gatavi upurēt pusi tēlu pamatu un morāles tikai lai uzburtu pumpuru otrajai sezonai…

1 Like