Attack on titan trešā sezona

patiesībā tas sasaucas ar Tavu nepatiktu pret AOT galv. varoni :wink:

Piemēram mani nedaudz neapmierināja tas, ka otrā sezona sākās (nebūšu precīzs) kaut kādus pāris gadus lkm pēc pirmās sezonas notikumiem un netika parādīts, ko visi darija pa to laiku. Protams parakņājoties internetā atradu https://myanimelist.net/anime/36106/Shingeki_no_Kyojin__Lost_Girls?q=lost%20girls tas bija neliels fragments otrajā sezonā, kuru parādija nedaudz un šeit viņi izdomāja izveidot Ovas, bet nepatīk tas, ka katra Ova iznāk +/- pēc 3.5 mēnešiem.

Spoileriem ir tāda īpaša lieta forumā izdomāta :smiley: Ievelc tekstu un tad nospied uz zobrata un un tad uz blur spoiler, tā lai visi neredzētu, kas tur rakstīts :smiley:

Priekš manis Titāni ir un būs popkorna šovs. Es turpināšu skatīties tālākās sērijas dēļ kvalitatīvās animācijas, mūzikas un stāsta pavērsieniem. Es nekad nebiju domājis, ka personāži ir labi sacerēti, jo nav jūtama to pakāpeniska attīstība. Drīzāk visus personāžus var definēt pateicoties kādam milzīgam pagriezienam stāstā.

Bet tas ir OK. Tāpat kā skatoties stulbas Holivudas filmas, kur personāži tiek nosēdināti aizmugurē, lai varētu pievērsties vispārīgai auditorijas izklaidēšanai, arī Attack on Titan necenšās nevienu aizraut ar savu dialogu, bet gan ar saviem sprāgstošajiem stāsta pavērsieniem un superīgo animāciju.

Tas ir mans skatījums uz šovu vispārēji.

4 Likes

Oi, es par to nemācēšu teikt. Atceros tikai svarīgākos izlasītos plot points un arī tā ļoti miglaini :sweat_smile:

Sry tagad zināšu un uzliku.

1 Like

11

Es beidzot atradu ieroču čaļa bildi no AoT 3 sezonas

4 Likes

Izskatās pēc dueļa, kurš labāks master swordsmen vai gunboy

1 Like

Ja Levi mirtu, internets to nepiedotu.

2 Likes

14329902_1210775058997547_1573126902029778580_n

1 Like

Viņš mirs. Esmu par to pārliecināts

Tas parasti ir vienkāršākais veids, kā nobeigt stāstu vai tā daļu.

Un sākam mēs visu no jauna. Epidēmija tuprinās. Vispār neksiatpties uz haipu kospl;ejus tā īsti neesmu redzējis mūsu pusē. Vai man vnk stāv Archangel filtrs.

  • Kas par?

  • Gribēju teikt - neskatoties uz haipu, kosplejus mūsu musē neesmu manījis! Vai man Archangel filtrs ir ieslēgts.

Varbūt tāpēc, ka jau beidzās laiks kosplejot AoT? :thinking: Atceros, ka bija brīdis, kad visi kosplejoja varoņus no AoT

1 Like

Tas nozīmē, ka cilvēki sākuši veselīgāk dzīvot! Tas ir… veselīgākas anime skatīties.

Bet… AoT ir super anime!

1 Like

Tā visi saka. Tā visi saka. Arī Kramers tikai piedāvāja izklaidi ar nosaukumu Escape room. Viņš nav vainīgs, ka klienti bija nemākulīgi idioti.

Bet saku, ka anime nav slikti, tikai tas haips, ko viņa sev apkārt saveidojusi nav ne uz pusi vērts. Vidēji statistiska anime. Titānu vietā būtu ielikuši godzillas vai milzu pikachu un jēga nebūtu mainījusies.

P.S. Varbūt es pārāk negatīvi vērtēju šo anime, jo redzējis biju pirmās sezonas pusi, kura man ne īpaši patika, varbūt vēlāk viss labāk kļūst. Vai tā?

Otrā sezona, manuprāt, ir vairāk baudāma. Bet, ja pirmā sezona tevi nespēja ievilkt, neiesaku tālāk dedzināt savu dārgo laiku priekš šī šova.

2 Likes

Noskaties otro sezonu! Tev tas ir jāizdara! Tici man!

1 Like

Attack on titan season 2 pirmo sēriju noskatijos, kad tikko izgāja un otro pēc nedēļas, pēc tam 3,4,5,6 neskatijos, bet atsāku skatīties, kad visi juka prātā par 6 epizodi, nodomāju lābi laiks turpināt, noskatijos 6 sēriju= visu nakti negulēju, nebija miera.

1 Like