Shingeki no Kyojin ( Attack on Titan )


Shingeki no Kyojin ( Attack on Titan )
Žanrs: Action, Drama, Fantasy, Shounen, Super Power, Thriller
Treileris, ievada klips.

“Titānu uzbrukums” ir balstīts pasaulē, kur cilvēce dzīvo pilsētās, kuras ieskauj milzīgas sienas, to mērķis ir pasargāt iedzīvotājus no Titāniem - milzīgām, cilvēkveidīgām radībām, kuras ēd cilvēkus bez nekāda acīmredzama iemesla. Stāsta galvenajā lomā ir Erens Jēgers, Mikasa un viņu draugs Armins. Viņu dzīves tika pilnībā izmainītas, kad milzu Titāns iebruka viņu ciematā. Zvērot atriebties un atgūt pasauli no Titānu gūsta, Erens un viņa draugi pieņem bezatbildīgu lēmumu pievienoties…

2 Likes

Jā, seriāls nav ideāls. Taču ir gana labs lai noskatītos. Vēl neesmu sastapies ar seriālu kuram būtu tāda pati atmosfēra kā Titānu Uzbrukumam. Milžos cilvēkēdājos kaut kas ir.

1 Like

Tas nesenais seriāls par zombijiem un vilcienu bija vairāk izdevies un atmosfēra bija labāka. :confused:

2 Likes

Es nezinu kpc bet man patika. Rawrrrr!!! man ljoti patika. Punkts.

Man tieši šķiet, ka kabaneri bīja ļoti lēts pakaļdarinājums, tieši nedaudz visu laiku pietrūka, lai būtu tiešām labs, bet titānos kkaut kā noturēja man :smiley:

Nu labi, ne lēts (Jo nu nauda animācijā vien nenormāli aizgāja… :smiley: ) Bet domu jau vajag saprast

Izsmeļoši :smiley:

1 Like

Kabaneri bija ļoti vāja atmosfēra. Gaisā lielākoties nebija jūtamas bailes un bezizeja.

2 Likes

Jap tieši tā. Cilvēku izmiršana un pēdējais glābiņš titānos bija ļoti jūtams…un patiesas/cilvēciskas bailes cīnīties pret milžiem. Ja nemaldos vienīgā “jaunā” anime kurai liku 10.

Ja salīdzina ar kabaneri…tad godīgi neredzu neko līdzīgu kā tikai viens faktors…izdzīvošana. Kabaneri ir vien jāskatās dēļ grafikas un man drausmīgi patīk tas laikmets. Noņemot nost steampunk stuff parādās ļoti spēcīgas Princess Mononoke iezīmes tērpos un visā pārējā. (it īpaši tajā mazajā skuķēnā)

1 Like

Kad man nebija tik liels redzēto anime lists… man šī anime patika, taču jo vairāk es redzēju citas, jo vairāk es sapratu, ka ir daudz labākas anime par šo (in my opinion)…
Nenoldzami AOT ir skatāms gabals. Ir ļoti daudz lietas, kas man šķita lieliskas par šo anime… piemēram stāsta ideja un izpildījums ir diezgan oriģināls. Anime ir tiešām forši specafekti un krāsas. Mūzika bija diezgan piemērota un saskaņota nepieciešamajos momentos. Ļoti patika kā viņi pārvietojās utt… Anime diezgan veiksmīgi parāda tēlu emocijas - bailes, paniku utt. :3
Bet ir arī lietas par kurām es esmu nedaudz vīlusies. Anime ir ar dažām stāsta nepilnībām un klišejām. Man personīgi bija sajūsma skatīties līdz ~15 epizodei, taču pēc tam pazuda hype. Visas atlikušās sērijas uz beigām bija tikai par to kā Erens var kļūt par titan un par Female titan, kas noteikti ir interesanti un svarīgi tālākajam anime stāstam, bet kopumā, manuprāt to ļoti visu izstiepa un daudzas varoņu darbības man sķita neloģiskas… Iespējams tāpēc, ka animē neiedziļinājās īpaši tēlu iekšējās pasaulēs & man bija grūti saprast viņu domāšanas stilu - vismaz man tā likās. Sajūta, ka viņi kaut kur nogāja nost no stāsta. Ceru, ka viņi super neieilgs šīs epizodes un veiksmīgi nobeigs stāstu. Pēc anime noskatīšanās es nereāli nevarēju sagaidt otro Attack on titan sezonu, taču tagad… es vairs nesekoju jaunumiem… it īpaši, kad uzzināju it īpaši pēc tā manga spoila, kur Bertolt, Reiner un arī Ymir izrādās var pārvērsties par titaniem >n<…
Man patika ideja, ka cilvēki cīnas pret titaniem, taču, ka pēkšņi cilvēki var kļūt par titaniem & sākas titanu cīņas… Not sure vai tas gluži ir priekš manis…
Lai gan… varbūt noskatīšos. :'D
Diemžēl neesmu lasījusi mangu, taču varbūt tā ir labāka kaut kādā ziņā par anime(??), jo skatoties anime man radās daudz neatrisināti jautājumi.

1 Like

ūu, man tieši liekas intriģējoši uzzināt kpc ir cilvēki, kuri var pārvērsties par titāniem - vai tas ir kāds lāsts, vai cilvēce ir nolemta iznīkšanai… Mani tieši ieinteresēja uzzināt, ka tie titāni laikam ir tie paši cilvēki un tdļ es gribu redzēt turpinājumu, k.gan es arī neesmu sākusi lasīt tās mangu un esmu ar mieru aizmirst par šo stāstu, jo man personīgi ir vēeel tik daudz lietas, ko noskatīties;

Vēlējos piebilst, ka pat @jods, kurš ir 29 gadīgs opis :smiley: :D, viņam patika šis darbs un viņš, noteikti, ne pirmo gadu skatās anime, tdļ neuzskatu, ka šī anime būtu tikai viduvējība…bet labi, vrb pēc laika jānoskatās vēlreiz, ko es parasti nedaru :smiley:

2 Likes

Kā jau es minēju… nav jau slikts gabals. Ideja ir tiešām oriģināla un ir ļoti grūti atrast ļoti līdzīgu šai anime.

Man no sākuma arī interesēja, kā un kāpēc var pārvērsties par titaniem, taču, vai savā ziņā nepazūt stāsta būtība, ja visi pēkšņi izrādīsies ka daudzi ir ar spējām pārvērsties par titaniem? :sweat_smile:

Lai gan grūti teikt… varbūt tas viss beigās būs interesanti pamatots un izskaidrots(es ceru).

Stāsta būtība bija cilvēkiem izdzīvot; tur nekur nebija teikts, ka viņi var izpētīt titānus un iespējams noslēgt mieru, kas būtu ļoti saldas beigas tādā gadījumā :smiley:

Es mīlu plot-twist tdļ man absolūti nav iebildumu, ka ir cilvēki (visi?), paši vien ir titāni, bet tad mani interesē, kā viņi risinās stāstu tālāk, kā tas tiks noslēgts, kāda morāle vai vnk kāds būs iznākums…
Piemēram Evaņģēlija - vai tad viņi zināja, kas ir tie eņģeļi ar ko cīnās un no kā ir taisītas viņu mašīnas ar kurām viņi cīnās pret eņģeļiem… Arī Madoka - tik labs tēls būt maģiskajai meitenei, bet izrādās, ka tas ir posms visā “kosmosa līdzsvara veidošanā”… u.tjpr…

Par to, ka es nespēju paredzēt stāstu tik ņemu to, ko dod - kamēr man liekas loģiski un interesanti turpinājums, es nesūdzēšos tā sakot, pašļaik vēl īsti stāstā nav milzīgu caurumu (kā nekā ir tikai viena sezona ārā, lol :smiley: )
Jācer uz labāko un laikam tad, tgd dalīsies skatītāju jūtas, jo katrs tomēr gaida ko citu no turpinājuma :wink:

1 Like

Guljamais gabals, nekas vairaak. Cik interesants bija saakums, tik drausmiigi garlaiciigs bija turpinaajums. Vairaakas rezies apsveeru nomest, jo seeriju laikaa gribeejaas guleet.

tl;dr politika sabojaa visu labo.

1 Like

Tikai uz ekšenu neizbrauksi, visums arī ir jāatīsta.

1 Like

Nee, bet nevajadzeetu arii tik konkreeti un krasi izmainiit notikumu gaitu. Tieshi tas bija pats sliktaakais - gaita.

2 Likes

Droši vien katrs, kuram tas interesē, būs jau redzējis, bet AOT 2. sezonas treileris ir klāt :open_mouth:

4 Likes

Super, tieši esmu paspējis gana aizmirst mangas sižetu. :smiley:

3 Likes

b e i d z o t. >.<
bija tik ilgi jāgaida, ka man pat galīgi pazuda interese par AOT. xD
Bet nu gan jau kaut kad paskatīšos, kad viss iznāks… :3

1 Like

Man tas pats, ceru, ka sākums būs pietiekami ieintriģējošs, lai būtu vēlme skatīties tālāk…
It kā mangu bišk palasīju, bet no tās neko neatceros :sweat_smile:.

2 Likes