Shingeki! Kyojin Chuugakkou jeb Attack on Titan skolā!

Shingeki! Kyojin Chuugakkou

Nosaukums angliski: Attack on Titan: Junior High
Sinonīms: Attack! Titan Junior High
Žanrs: Comedy, Parody, School, Shounen
Epizodes: 12
Izlaišanas datums: Oct 4, 2015 to Dec 20, 2015

OP:

Apraksts:

Anime ir spin-off no Attack on Titan. Visi tēli ierauti pamatskolas komēdijā!

Mans subjektīvais vērtējums:

Sižets: 8,5/10

Ko tur daudz teikt, Eren un Mikasa cīnās pret ļaunajiem titāniem, kas zog ēdienu! Joki, joki un daudz reference uz Shingeki animi.

Grafika: 8,5/10

Smuks chibi veida zīmējums ar labu animāciju.

Skaņa: 9/10

Tā pati lieliskā mūzika no Attack on Titan, bet ar nelielu mixu. OP dziesma lieliski to parāda.

Tēli: 8/10

No Attack on Titan katrs tēls paņemts un viņa īpašības pastiprinātas, piemēram kartupeļu meitene, tagad tiecas uz visiem ēdieniem kā traka!

Gala rezultāts: 9/10

Animi tiešām izbaudīju, nemaz negaidīju, ka būs tik laba. Pat ja neesi redzējis Attack on Titan spēsi izprast humoru un kārtīgi izsmieties.

1 Like

Šoreiz gan tik ļoti neizplūdu tekstā. :smiley:

Kip īpašā titānu spēja nu ir hamburgeru kotlete! ";3
10 aut of 10 ";D

Haha, viņi ir kā bullies :smiley:

Grafika :confused:
Visvairāk izbaudīja vecos episkos ost gabalus, pavisam absurdās situācijās :smiley:

Shit quality warning(laikam no web streamripoja lel)

https://youtu.be/n1PJdoEGv4c

Es skatījos kā parasti labāko kvalitāti ko var atrast… man likās viss smuki izskatās + animācija god damn bija smooth.

+Kotleteeeeees ";3

1 Like

Nē, nu es jau vakar arī vilku hd torrentus. Tam yt video ko ieliku ir shit tier.

Šodien pabeidzu. Diezgan ok parodija. Sižeta ziņā gan neizcēlās, bet man liekas, ka tas ir raksturīgi parodijām. Pēdējā sezona mani gan ļoti mulsināja. Es nesapratu uz tā galda titan izmērus attiecīgi uz cilvēkiem. Titani pēkšņi samazinājās?
I don’t get it. Un arī… Attack on titan: junior high tika izveidota pirms otrās sezonas, bet šo parodiju-anime skatījos pēc tās. Rico es vispār nemanīju 1.sezonā. viņa kā tēls normāli tika akcentēta 2.sezonā. Ja es būtu skatījusies pēc pirmās sezonas - es daudz ko nesaprastu, protams, izņemot ja es būtu lasījusi mangu. Piemēram, es nesaprastu kapēc Reiner pievērš tik lielu uzmanīju Kristai Junior High animē - tas tikai tika akcentēts 2.sezonā! Vai es maldos? :confused: