Attack on titan trešā sezona

Attack on titan trešā sezona jau būs iznākusi šī gada jūlijā, salīdzinoši ātri, jo tik pāris mēnešus atpakaļ iznāca otrā sezona un pēc gada jau nāk trešā, kas liek domāt, ka tajā ilgajā laika posmā, kad mēs visi 4 gadus gaidījām otro sezonu, tikai taisīta gan otrā, gan trešā sezona, vai arī bija plānots, ka būs otra sezona, kur būs ap 24 sērijām un viņiem tas neizdevās, tāpēc otrā sezona tika izveidota ar 12 sērijām un pārējo atstājot nākamajai sezonai.

Trešās sezonas plakātā var redzēt 3 cilvēkus. Erenu, kas atrodas uz kristāla pilāra, saķēdēts un ap viņu ir uzbūvēta kristāla sienas (tāda paša, kādās ieslēdzās Annie). Apakšā atrodas Kapteinis Levi, kas visticamāk, ka atnāca Erenu atbrīvot un aiz viņa stāv cits karavīrs. Neizskatās, ka tas ir noskaņots par labu Erenam. Rokās viņam ir divi jauni ieroči. Cik es biju spēlējis Attack on titan online spēli, tad tās bija kā pistoles, uz kuras mēlītes nospiežot visa garā metāla caurule uzsprāgst, vai arī tika izšauta lode. Man šķiet, ka te sīkāk var paskaidrot @Magaivers . Ko jūs par šo domājat, ko sagaidat no šīs sezonas? Ja esat lasījuši mangu, tad spoilerot nevajag.

3 Likes

es vēl ar vien otro sezonu neesmu noskatījos, no šīs bildes nešķiet, šeit būtu kas īpaši attīstījies pēc 1 sez beigām :smiley:
Bet jebkurā gadījumā priecīga dzirdēt, ka 3 sezona jau ceļā XD

Tici man, ir. Noskaties otro sezonu. Tu būsi šokēta

3 Likes

Ah, jā, es arī par otrās sezonas eksistenci vispār aizmirsu :sweat_smile:
Bet laikam šokējošos elementus jau sev nospoileroju, sen, sen palasot mangu uz priekšu.

1 Like

Noskaties anime! Tas ir jāredz!!

1 Like

[oldfag]
Titāni sūkā,
Guļļi sūkā
[/oldfag]

no manis viss :smiley:

3 Likes

Izrādās šad, tad tev var piekrist. :japanese_goblin:

:baka:

@m1raz, @DiviViens kas jums pret Titāniem??

1 Like

Vai ne, titāni ir super!!

Average at best.

  1. Galvenais varonis besī apmēram tik pat, kā Shinji. Std::pusaudžu stāsta setup. Ielikt pārāk jaunu skolnieku negodīgajā situācijā un novakt viņa senčus.
  2. Pārāk daudz sižetisko caurumu, kas nekādīgi sevi neizskaidro. Kā pie velna tika uzbūvētas tik milzīgas sienas, ja visā pasaulē katrs centimetrs ir piepildīts ar 20 metrīgiem monstriem, kas gatavi tevi aprīt jebkurā brīdī.
  3. Ļoti lēns veids pasniegt stāstu, kurš ir visai bonāls (stāsts, nevis visums. nejaukt). Sižets attīstās eksponenciāli. No sakuma ~5 gadus mūms parāda vienā sērijā, bet pēc tam 1 stundu rādā visas 5 sērijas. Tas ir neadekvāts piemērs, kā pagarināt ekrāna laiku.
  4. Tas īsti neattiecās uz pašu darbu, bet tomēr fanu segments ir vasai svarīga fandoma detaļa. Titāniem tie, pārsvarā, ir 16 gadīgi “es-esmu-īpašs”, kuriem nav saformulējies nekāds skatijums pret dzīvi līdz ar to viss, kas ir populārs kļūst labs priekš viņiem. Par nelaimi anime industriajs uzplaukums start sīčiem un titānu izlaišanas gads visai sakrita. Atlika tikai iebērt pāris tonnas ar mūžīgi zaļajiem reklāmā un pārējo izdarija patērēšanas inerce.
  5. Subjektīvi nepatika anime un likās pārāk garlaicīgs. 16. sērijā, pirmajā sezonā tika piespriests uz mūža ieslodzijumu “Dropped” sarakstā.
  1. Sezona izskatījās daudzsološi, līdz erens kļuva par LIELĀKO STAHP FVCKING WHINING U LITTLE BITCH kāds redzēts un pēkšņi tika novākti trešdaļa characteru

Still enjoyed series, bet nemāku teikt vai tiešām patika :thinking:

1 Like

Nebija viņš tad pārāk jauns, bet kā reiz, lai iestātos armijā.

Tur praktiski visi zemāka un vidējā slāņa iedzīvotāji ir negodīgā situācijā.

Noskaties anime :neutral_face:

Noskaties anime :neutral_face:

Tu baigi gribi skatīties uz katru viņa treniņu un sarunu ar citiem?

Tāpēc, ka tā stunda ir diezgan svarīga stunda, kas daudz ko noteica.

Daudziem cilvēkie vienkārši patīk, jo AOT ir patiesi labs anime. Es skatos visu pēc kārtas un teikšu godīgi, šis ir patiesi labs anime, zīmējums un stāsts vēl ir nepieredzēts.

Izskatās, ka no aot tu gaidīji, ka viss būs skaidrs uzreiz, bet tas nav tas anime. Tur ir diezgan daudz neskaidrību, kas tiek atklātas stāsta gaitā

2 Likes

Pilnīgi piekrītu, jo kā saka, kamēr pats nenoskatīsies neuzzināsi.

2 Likes

Nu veltīt tam divas epizodes, pie TAM FAKING VIENĀ LOKACIJA viņiem nekas netraucēja… Tarkšķēšana un galvenā varoņa raudāšana ir tas, ko es gribu redzēt 40 minutes savā dzīvē. Yep, ofkaz.

Viņi jāja zirdziņus un galināja 2. slāņa varoņus… Dude pat Titaniks sev neļāva 100 minutes veltīt zemūdens pētīšanas ainām.

un kuri ir sen atklāti mangā, gan sižetiski gan laika joslas ziņā.

Tāpēc, ka skatītājiem ir jādod tās emocijas un šausmas, ko iedveš titāni. Ja kkā tāda nebūtu, tad tu tiektu, ka tur tā bija par maz :D

Tu piedāvā lasīt mangu nevis skatīties anime? Ir manga un ir anime, katrs izvēlas to, ko pats grib. Piemēram man vairāk tīk anime un visa tā dinamika, kas tur ir nevis manga.