Attack on titan trešā sezona

Nu, hz, man kkā pilnībā pajāt par personāžiem, kuri nomirst uzreiz, kad es uzzinu viņu vārdus. Ar to nepietiek, lai atklāt viņus. Tici man.

Jep, šī anime ir tas moments, kad melnbalti zīmējumi kustās vairak nekā animācija, tākā, ja velies uzzināt ar ko viss beidzās - nāksies lasīt skici.

Es negribu visu uzzināt no mangas un pēc tam ar neinteresi skatīties anime. Es ar nepacietību gaidu un mokos no ziņkāres, kas gan būs tālāk, jo es gribu visas tos pārdzīvojumus izjust animē. Par vēlu man ir lasīt mangu. Es jau iesāku anime

3 Likes
  1. Shinji mani neaptur no tās animes ieteikšanas citiem, jo īpaši tdļ, ka šādi varoņi bieži vien atbilst lielai daļai īstu cilvēku raksturu (es te runāju par sevi, hehe) - vai tad anime nevēlas sasaistīt skatītāju ar stāstu?? Pat Re:Zero var noskatīties, kad pieņem, cik smags ir domāts stāsts.
    Es Tevi saprotu, ka ir stāsti, kas nepiesaista, jo tie ir domāti citu raksturu cilvēkiem, tdļ es, piemēram, atmetu Drifters.

  2. @Onii_chan teica, noskaties animi. lol. kopumā sižetiskos caurumus vari atrast, kur meklē, ticu, ja lasītu mangu atrast vairāk atibldes nekā skatoties animi, k.gan šis jau jāprasa @dafqamidoinhr

  3. Reti kuru stāstu tā nepasniedz. Vai tas tiešām ir sliktais variants, ko nedrīkst izmantot? Kopš kura laika Tu esi eksperts stāstu kompozīcijā, lai nievātu kādu no tiem?

  4. Man ir ļoti žēl, ka fanu segments tā ietkmē Tavu attieksmi pret animi.

  5. Skaidrs, tad Tu nenoskatījies pat pirmo sezonu līdz galam. Lai izklaide ir citos darbos, ko skaties!

2 Likes

Tad, kad es pirmo reizi noskatijos aot tad man ieteica internetā lasīt mangu ,bet es uzreiz atteicos jo labāk sagaidīšu aot otro sezonu.

1 Like

Anyway ir anime Kabaneri, kas pa lielam ir titānu klons, tikai viarāk kvalitatīvs, kur katram personāžam, kas nomirst ir veltīts kkāds background un ir visai skaidri kāpēc cilveki joprojām ir dzīvi.

1 Like

Man kabaneri īsti nepatika un šķita garlaicīgs

oh m1raz Tu nezini, cik es biju vīlusies pirmajā Kingdom ep! kad nomira tas gudrais draugs, es gribēju, lai karstalvīgais draugs būtu biji viņa vietā es biju nikna vsm 5 min no vietas :@ un šīs emocijas man radās skatoties darbu apm 40 min!! (pirmā ep bija 50 min)

Taisīt un baudīt nav viens un tas pats. Ja šefpavārs atnesīs man pārsālītu omleti es ziņošu viņam un pieņemt atbildi, ka viņš labāk zin, cik sāls jābūt manā omletē es netaisos.

tā ir 3 gadus jaunāka anime… man kā cilvēkam, kas AOT skatījās apmēram izlaišanas laikā, Kabaneri neceļās roka skatīties vien tdļ, ka zinu, ka tas sekoja pēcāk un ir līdzīgs stāts…vai es vnk ar @jods nespēju atrast laiku to skatīties, jo nu… AOT bija pirmais :D

Ehhhh, AOT nav tas sliktākais gabals bet par kkādu tur super amazing pasaules klases šedevru gan to nesauktu. Hella overhyped in my opinion

1 Like

Kvalitatīvāka tur ir tikai animācija, izskatās smukāk, bet stāsts daudz vājāks nekā titāniem. It īpaši animes otrajā daļā

1 Like

es ceru, ka Tu vnk neesi jutīgs uz sāli. Cits varbūt gribēs vēl pievienot to. Tas ir pārak subjektīvi animē, kuru, man šķiet, mēs skatamies fantastikas un piedzīvojuma pēc nevis, lai izsekotu līdzi, vai stāsts ir sabalansēti izstiepts… Bet kā jau sapratu, Tev vnk nav lemts izbaudī šo stāstu.

1 Like

Tā ir pavisam cita anime ar vesturiskiem un izstrādātiem varoņiem, kur galvenais akcents ir uz politiskām intrīgam. Pie tam izstrādāta visai labi. Bet nu tomēr te runa iet par 16 sērijām. Es ļoti atvainojos, ka neatradu sevī spēkus noskatīties až 2 sezonas, lai, pēt jūsu domām, adekvāti novērtēt to, bet nu tomēr atgādināšu: (16 x 20) / 60 = 5 stundas un 18 minūtes laika lai ieinteresēt skatītaju. Pa to laiku daži labi ir spējīgi pilnībā pastāstīt daļu no sižeta. Welp, mēs 16 sērijā zinājām, ka Titani ir un viņi ir visai traki čaļi. A un vel mēs uzzinājam, ka Saša ēd kartupēļus un Levi ir seksīgs.

Objektīvi man tieši likās pretēji. XD

es Tevi varu nomierināt es esmu no AOT redzējusi tikai pirmo sezonu un pirmās divas ep no otrās, kas patiesībā mani atstāja intrigā, bet šķiet, ka tobrīd tā bija ongoing anime un aizmirsu par to steigā :smiley:
Kingdom… tas kā tā ir pasniegta jūtas kā fantastika, bet es esmu redzējusi tikai pirmās 6 ep un man vēl ar vien nepatīk galv. varonis, man reti kad šādi personāži patīk jebkur pat dzīvē.

Es Kabaneri ar mokām līdz beigām noskatījos. Ja nebūtu izskatījies tik labi, tad ātri būtu nodropojusi

2 Likes

Tam jāvēlta atsevišķs topiks. :D

Tātad nedaudz filozofijas par aot 3 sezonu, cik biju spelejis aottg daudzi ir rakstijuši, kas ir tie tādi kuriem ir zobenu vietā pistoles saka, ka militārā policija izveidos tādu kā grupējumu līdzīgu Levijam (Levi squad) tikai ar pistolēm un viņu uzdevums būs sekot līdzi Ervinam un viņa cilvēkiem, lai būtu, kas spiego viņus un tad būs tā, ka viņi uzzinās, kas ir Erens un ko viņš spēj un tad izdomās nolaupīt viņu.

Salīdzinot faktus viņu nosūtīs tur, kur pašlaik atrodas Annija.