Attack on Titan: Live Action Trailer (ar angļu sub)

Tā diena lēnām tuvojas - Titānu Uzbrukuma filma. ^_^

1 Like

Kurš būtu domājis, man viss draņķīgāk izskatās cilvēki trosēs. 3D grafika man nepatīk, taču nav tik traki. :smiley:

Njā, tas kas pozitīvi izcēlās animē varētu ne pārāk labi izskatīties iekš live-action…

Cringy as fuck. Vismaz Mikasa ir simpātiska. :smile:

http://www.animenewsnetwork.com/interest/2015-07-22/live-action-attack-on-titan-writer-warns-fans-of-more-changes/.90765

Oriģinālā stāsta AoT fanam būs grūti ar šo filmu :smiley: Tik daudz un lielu izmaiņu stāsta galvenajos punktos…

Jutos ļoti sarūgtināta ,ka uzzināju Levi nebūs …tāds wtf viņu izņēma ārā tikai tāpēc ,ka viņu vārdu bija grūti izrunāt.

Oo Nevar būt. Aktieris taču jau bija atlasīts un varonis viens no populārākajiem.

Vaitad izņēma dēļ vārda?

Viens no populārākajiem iekš anime un mangā, bet filmā vietu laikam atrast nevarēja un to jau sen paziņoja, ka Levi nebūs

Tiešām, Kotaku raksta, ka izņemts vārda dēļ. :smiley: Šo ziņu es biju palaidis garām.

tas ja dzideju The anime man review tas ja godigi kas paliek no animes ir tikai vardi,bet pat tos gribeja mainit uz vairak japanisku skanejumu un storylines parejais bus pilnigi mainits nu ja neskaita characters dizainu

Žēl, ka viņi izlēma japāniskot filmu. Man labāk patiktu oriģinālā vācu, Eiropas gaisotne. :3

1 Like

Njaa daudzi ir sarugtinati par to nemot vera ka Levi ir viens no top milakajiem charateriem ne tikai no Attack on titans bet ari vispareji

Īstenībā man sāk palikt interesanti noskatīties to filmu. Filma būs kaut kas pavisam cits.
Šobrīd Mangā Levi ir viens no galvenajiem varoņiem. Pēc būtības arī stiprākais karotājs no cilvēku vidus, vienīgais kurš var mazliet pacīkstēties ar titāniem. Mikasai ir dotības, taču viņa bieži vien izdzīvo pa mata tiesu.

Skatities jau var tikai nav jagaida ka kautkas notiks tas pats kas anime vai manga…Nevajadzetu lolot liekas ceribas
Tas gan es tiesam gribu redzet kurs soreiz bus tas badass kurs vedis cilveci preti uzvarai
kaut gan kipa ir Erens ar savu titan shifting power …interesanti vai to vini ari izmantos vai ne

Takā neesmu tik liels AoT fans, jo neesmu lasijis mangu, bet tikai skatijies anime, nebūs tik šausmīgi apskatīties filmu. Var jau izvērsties arī ļoti interesanti šis alternatīvais stāsts, bet nu kā jau vienmēr visu varēs spriest tikai pēc noskatīšanās, jo pēc trailera ne reizi vien esmu apdzedzinājies :smiley:

1 Like