Attack on titan trešā sezona

Ehhhhh, ja nepatika pirmā, diez vai patiks otrā sezona. Nav ko skalot smadzenes citiem.

Man patika abas sezonas kas ir iznākušas

1 Like

Vne, tas dinamiskums un mistiskā noskaņa no sižeta puses un episkais zīmējums un skaņas padara šo anime par šedevru!! :smiley:


Un redzot vienu sēriju gribās skatīties nākošo un nākošo, jo gribās zināt kas tālāk notiksies.

1 Like
3 Likes
3 Likes

Izskatās pēc tāda nestandarta un reāli nebiju gaidijis tādu, bet noskatoties līdz galam dvēselei palika labi.

Edit 09.08.2018.:
Īsumā, mangas autoram īpaši netīk ko pats ir saveidojis mangā, tāpēc viņš piedalās AOT S3 veidošanā un ievieš izmaiņas, it kā pēc viņa domām labākas, it kā labāks stāsts un notiekošais nekā mangā.
Tātad AOT S3 var aiziet savādāk nekā tas ir parādīts mangā.
Bet interesanti ka tas ir paša mangas veidotāja dēļ nevis animācijas kompānijas dēļ.

4 Likes

dazs labs vel joprojam to dara ka neka unicona bija pat stage uzvedums ar Levi un Eren XD

1 Like

Man liekas tevi sakožļātu pirms tu pasotu XD

1 Like

it ka ja bet taja pasa reize ja tu doma vai mes pasotu garam un ieraudzitu kas tur sez it ka isti ne jo ja vadas pec cilveku anatomijas …
human-anatomy-of-the-neck-the-human-neck-anatomy-human-anatomy-image-gallery-collection-of-free

okey zalais iznak biski zemak neka man iznaca uzzimet jo cik sapratu vins vairak atrodas uz skausta dalu

3 Likes

Vēl ir jācer uz to, ka titāns tevi iemetīs mutē veselu nevis pirms tam kājas nokož.

3 Likes
2 Likes