Arcane - League of Legends seriāls

Autori: Christian Linke, Alex Yee
Izlaišanas gads: 2021
Sērijas: 9
Sēriju ilgums: 40 - 45 min.
Žanri: Action, Adventure, Fantasy, Tragedy

Arcane var noskatīties šeit → Netflix

Parasti visi sūdzas ka Netflix izliek visas epizodes ureiz, bet es šoreiz sūdzos ka nav izliktas visas epizodes uzreiz un es gribu jau redzēt kas būs tālāk :D

Jua trešās epizodes beigās → eabc2cc1fb21eb8ae6cdd37ebab52fb5

3 Likes

Ahhh… aizmirsu pavisam par mūziku… :D it is good af :D

1 Like

Nice, kaut gan neesmu iesaistīts LoL, agrīnos kinemātiskos gabalus ļoti izbaudīju, šis arī izskatās pēc garda gabala.

Es gan pacietīšos līdz viss būs pieejams.

1 Like

Pareizi dari, jo tagad tev vismaz nebūs tās sajūtas kad skaitīsi dienas kad būs nākamās epizodes :D

1 Like

THIS IS THE BEST THING EVER.

Es esmu lepna, ka esmu stūmusi šajā briesmīgajā spēlē naudiņu, jo redzu, ka viņi to ir investējuši lieliskā projektā :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

Epizodes ir lieliski izstrādātas. Varoņi- amazing, stāsts - lielisks, māksla…oh dear…MĀKSLA!!! Estētika, skati un varoņi ir uzzīmēti lieliski. 3D+ grafiskais apvienojums ir ģeniālākais izgudrojums mūsdienu mākslā.

Nevaru sagaidīt nākamās episodes :heart_eyes::heart_eyes:

1 Like

Labākais kas ir noticis ar League of Legends. 3 epizodes bija cieši saskrūvētas kopā, man nebija pie kā piesieties. Stāsts pieņemams, personāži patīkami sarežģīti, vizuālais noformējums skaists. Negaidīti, ka tā ir tikai viena stāsta arka jeb seriāls ir tikai trešdaļā. Šīs 3 epizodes mierīgi varēja pasniegt kā veiksmīgu patstāvīgu filmu.

Pēc sākuma noskatīšanās uzreiz radās bažas, ka seriāls nespēs noturēt tālāk inerci. 4-6 epizode salīdzinājumā ar sākumu ir vaļīgāka un izplūdusi, lai gan vēl jāredz atlikušās epizodes, kas nobeigs šo stāsta arku, jo tas izskatās tikai kā ievads seriāla otrajā stāsta arkā.

Es, ja godīgi, domāju, ka būs shyt show, līdzīgi kā wow’a filma. Neskatījos, laigan man Netflix ik pa brīdim teica “Hey, you might like this…”

Tā nu vienu vakaru nebija ko darīt un izlēmu vismaz mazliet uzmest aci, un got hook up. Lieliski izstrādāts seriāls, nevaru sagaidīt 20 novembri, kad vēl epas iznāks. Es nekad neesmu zinājis LoL loru, tāpēz nezinu tekt cik precīzi viņiem tas sanācis, bet viens ir skaidrs - seriāls ies pie sirds arī tiem, kas LoL’u nespēlē.

1 Like

Ja avots nemelo, pēdējās 3 epizodes tiks publicētas 2021-11-21T04:00:00Z, konvertējot USA publikācijas laiku.

1 Like

ah bruh šitais laiks sanāk ir nepareizs jo jau var skatīties pēdējās epizodes :D

Jā. Sanāk avotam ko lietoju nebija taisnība. Vismaz epizodes atnāca ātrāk nevis vēlāk, kā prognozēts. :D

Guys…otrā sezona ir officiāli paziņota :heart_eyes: Dievs zin, kad būs gatava, bet esmu gatava cītīgi gaidīt :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Kad es noskatījos seriālu man bija 50/50 vērtējums par beigām it kā labas bet it kā nē:D Bet uzzinot ka būs otrā sezona tad šīs beigas ir pieņemamas jo zini ka būs turpinājums :D

1 Like
1 Like

Noskatījos visas Arcane 9 epizodes. Mans ne League of Legends spēlētāja viedoklis ir jaukts. Seriāls no manas puses iegūs 0 nostaļģijas/fanu punktu, jo man nav ko tam dot. :D

Pirmās 3 epizodes ir gana raitas, krāsainas utt. Ne super oriģināla pirmā arka, taču nav galīgi zemē metama jeb derēs. Problēmas rada tas, ka man patika sākums, taču seriāls to pa lielam izmantoja tikai, lai radītu mazliet traģisku pagātni varoņiem, neskatoties uz to, ka jau no sākta gala tika likts liels uzsvars uz to, ka varoņiem ir traģiska pagātne.

Atlikušās 6 epizodes, gaužām maz atsaucas uz seriāla sākumu, galvenokārt izmantojot to kā pamatojumu varoņu dramatiskai uzvedībai. Otrā seriāla arka lika mazliet pakasīt galvu, jo mans pirmās arkas entuziasms galīgi noplaka. Konstatēju, ka man problēmas radīja tas, ka stāsts sadalījās simts un vienā mazā stāsta līnijā. Neviena no kurām nebija ievērojami aizraujoša, kaut vai tikai tādēļ, ka tās bija īsas.

Īsumā sākums bija labi salikts kopā, taču pēc tam seriāls pārāk izplūda pa visām malām. Vizuālais noformējums velk seriālu uz augšu. Cīņu ainas derēs, taču par episkām nenosauksi un pilnīgi noteikti seriāls negriežas ap cīņu ainām. Tās lielākoties ir īsas un parāda visai maz.


Pēc pēdējās epizodes. Džinksa mats matā ir uztaisīta par Džokeru. Gandrīz vai nākošajā sezonā jāgaida kā Džinsa ar savu psihopātu bandu cīnīsies pret sabiedrības kārtību un savu māsu atriebēju(Betmenu). :D

1 Like
1 Like