AnimeForums flag

Ar Līgas rūķīti un tavu izkārtojumu. :smiley:

Paskatīšu vēl kādu, bet izlemjat kādu rūķīti tieši. :smile: šitam tuvumā nebūs tā labākā kvalitāte,

Es dotu priekšroku menestra variantam, tieši šim konkrētam! Manā skatījumā lielisks, varētu vien nospēlēt vēl tā, ka tas rūķis rokās tur karogu, uz kura tad ir uzraksts AF.

2 Likes

Eh tā izskatās es varu droši necensties vairāk. :smiley:

NANANAANA, Emphase par to ieminējās pirmais, es tik padevu tālāk!
Bet es personīgi biju apdomājis papildināt Emphase ideju, liekot Vienkāršo Mūsu tekstu “ANIME FROUMS” Death note līdzīgā kontekstā, uz melnā auduma ar baltiem burtiem, kur mēs apakšā parakstamies…

Un kas šāds būs vieglāk aši uzmeistarojams… Protams es neko nesaku par citiem dizainiem, lai būtu jaaizsvilstas. Un it īpaši ja ir prasīts cilvēku viedoklis!

2 Likes

Vajag lielākus niku burtus. Lai ir pamanāmāk no attāluma.

Tieši tā! Mēs šo “AnimeForums” Karogu varam uztaisīt tikai kopā! Tos nikus itkā bija doma, kad pats nika īpašnieks uzraksta. Un tā katrs jaunpienākošais cilvēciņš to dara! ^^ Meetupā turpmākiem karoga displeja laikiem…

4 Likes

Nekādus parakstus uz karoga! Mēs neesam ASV, kura katru sekundi maina zvaigznīšu skaitu savā karogā!

1 Like

Kāds sakars ar ASV un viņu zvaigznēm? ';D
P.S. Pēdējais bildis izskatās afigenna…

Mainoties štata skaitam mainās zvaigžņu skaits uz karoga.
Mēs varam ieviest AF albūmu, bet ne parakstus uz karoga. Plāns nākotnei ir vismaz 200+ aktīvi lietotāji… :confused:

Ouuu Ceru kad būs vairāk! ^^
Bet vai latvijā tiesām ir tik daudz cilvēki, kas sēž forumos un pārrunā visu ko ir sadarījuši?
Cilvēki maz sazinas un biežāk sēž mājās Q.Q

To mēs arī gribam izlabot.

Augšā un apakšā vienādu uzrakstu “animeforums.lv” ar aplīšiem. “AF” burtus lielākus un uzbīdi tiem no apakšas mazliet virsū rūķi, lai rūķis mazliet aizsedz burtus.
Hm… par fonu nezinu… no vienas puses labi, no otras baigi daudz krāšņu krāsu uz karoga. :confused:

Izskatās jau smuki, bet jā fonu nedaudz bālāku derētu.

1 Like

Mēs kaut kādu balsošanu taisīsim vai arī pēc diktatūras viss? :smiley:

Lielākus burtus! Maksimāli pieklājīgo platumu, vienā līnijā ar punktiem.

1 Like

atcerejos ipasi tuvu malam ari nevajadzetu taist jo printesana bija jaievero noteikta atstarpe …savadak malu noraus un tad kaut kas iztruks

Vari nopirkt karoga akciju daļu. :smiley: Tiksi ieskaitīts direktoru padomē.