AnimeForums flag

Šas veikšu korekcijas un uzmetīšus vēl pāris fiksās idejas.

Ņem vērā, ka tas ir karogs, to jāsaskata pa gabalu. Tāpēc es paliku pie “AF”, lai pēc iespējas treknāk.

1 Like

Atstāt melnbaltu vai arī der krāsainie? Tie jau būs pamatīgi dārgāki.

1 Like

It kā nekur nav minēts krāsu uzcenojums. :\ Mana kreatīvajā vīzijā - balti burti uz melna fona, krāsains čibi.

2 Likes

karogi parasti ir krasaini ta ka visticamak vini prasa lielaku vai mazaku cena atkariba no izmera kas japrinte

Visi cenrāži balstās uz izmēru un stiprinājuma veidu.

Nu uz fikso pēc @Menestrels vīzijas.

Saprotams chibi var mainīt. Tas bija vnk pirmais, ko google izmeta :smiley: Chibi varētu paņemt to, kas jau ir logo ar to rūķi, tikai vajag man source.

1 Like

Nē, nē, karogam citu rūķi, lai nav foruma kopija. Šie rūķīši pieejami visdažādākajos tērpos.

jaa bet iedod vinam animes nosaukumu iespejams vins to nemaz nezina

Aizskatījos uz rezultātiem. :smiley:
https://www.google.lv/search?q=Jinrui+wa+Suitai+Shimashita&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjm9qOj38fJAhXnKnIKHbuECwcQ_AUIBygB&biw=1856&bih=985#tbm=isch&q=jinrui+wa+suitai+shimashita+fairies

Paldies, es jau apjuku. :smiley:

no sejienes varam izgriezt to ar cepuri
dizains interesants :smile:

Viņiem visiem ir cepures. :smiley:

Kvalitāte pa zemu. :stuck_out_tongue:
Tam ko es iezīmēju labāka poza, lai gan tā pati vien ir, tikai cits leņķis.

1 Like

Kā ar šiem?

Tur tikai vajag nedaudz piestrādāt pie malas pikseļiem, bet pa ķēpīgu, lait ar to ņemtos iekš uzmetuma.

Domāju labāk ierobežoties ar vienu rūķīti, vienu emociju. Labais bezsakarīgs, jo atrodas kustībā, kreisais daunis. :smiley: Principā kreisais derētu, bet viņa paustā ideja nav labākā no pieejamajām.

nu tad šiten lillā čalītis ??
http://m.niusnews.com/upload/imgs/default/13AprC/youseisan/1.jpg

Liku abus, lai var izvēlēties. Tad abi neder? :smiley: Man jau šķiet smieklīgi. :smiley: Un kā ar layout? Burti šādi vai kā iepriekšējā varinatā no augšas uz leju?

ja par layout man labak patika iepriekšējā varinatā no augšas uz leju

Ne gluži, kreisais der, bet ir labāki rūķīši.
".lv" atsevišķā rindiņā domāju nederēs. :confused: Jāņem nost, tādā gadījumā tev veidojas tas pats kas man, tikai ar izvērstāku uzrakstu.