#18 AF.lv zīmēšanas izaicinājuma rezultāti

Beidzot klāt ir zīmēšanas izaicinājuma rezultāti! :sparkles:

Lai arī cilvēku ieinteresībā bija milzīga, tomēr dažādu iemeslu daži atkrita, taču es ļoti labi to saprotu, jo ir sākušās studijas/skola & daži strādā! Galvenokārt - es novērtēju visus kuriem reāli patika tēma, jo es ilgi grozīju galvu interesantai tēmai, kas tieši rosinātu cilvēkus atvērt radošumu. :3
Liels paldies par visiem, kas izrādīja interesi un cilvēciņiem, kuri piedalijās!~ :sunflower:

Kvalitatīvs darbs no @Ramenai!~ Tieši tas, ka darbā nav izmantotas daudz krāsas - rada tieši to specifisko efektu. Ļoti detalizēts darbs. It īpaši tetovējumu :sparkles: . Man patīk tas maigais ēnojums, radot neuzbāzīgu 3D efektu… lai gan - subjektīvs viedoklis- es būtu varbūt tumšāk zīmētu bikses (?), taču kopumā tiešām, tiešām foršs darbiņš & superīgi zābaki :athletic_shoe: :smile:

Man ļoti patika ideja, ka @Skyren tieši gāja uz @UniConCafe, lai iegūtu iedvesma. Kikimuffs approves, ka tā ir tiešām viena no labākajām vietām, lai gūtu iedvemu :thumbsup: :exclamation:( Kā es pareizi sapratu tad šie ir OC? :blush:, ja tā - tad diezgan lieliski izveidoti ^^ ) Mani šajā darbā tieši uzrunāja tādas mazās detaļās, ko varbūt daži nemaz neievēroja.Piemēram, tā meitene stāv nedaudz tam puisim uz kurpes (vai tur ir apslēpts simbols & nozīme) ? :smile: Tiešām superīgs darbs~ ceru, ka vēl piedalīsies nākamajos izaicinājumos! ^w^

FUTURAMA! :heart_eyes: tā ir mana vājība :laughing:
Super-darbs no @Nirutu !
Aww!~ Tik cool izskatās! Neskatoties uz to, ka šī ir “skice” - uzskatu ka šis darbs ir zīmējums, jo šeit ir detalizētas vietas, piemēram, šalle. :smile: Kā arī man ļoti patīk tēla poza & priekšmeti, kas ļoti spilgti parāda tā tēla raksturu. Īsi sakot - veiksmīgi pārformēts tēls genderbentā - nezaudējot tēla īpašības un raksturu.

• Šis zīmējums rada pārdomas kāds būtu Bender genderbent seriālā. xD Excuse me~ Man vienkārši ļoti patīk futurama~

Man bija ļoti grūti izdomāt, kuram nodot stafeti. Pēc komentāriem varēja jau noprast, ka man patika visi darbiņi. ;n;

Vēlos nodot izaicinājumu tālāk @Skyren. :tada:
Viņa tik ļoti centās un man likās diezgan cute, kā tie tēli izskatās super oriģināli un tieši tas izpildījums un process kur un kā viņa zīmēja :sparkles:

Tiešām liels paldies visiem, kas piedalijās! :pusheen_blush:
Gaidu nākamos izaicinājumus~

4 Likes

Wait what? oo
Jā, tie ir OC. Origināls meitene. Pavisam īsts, dzīvs cilvēks, tikai es negribēju likt fotogrāfijas, lai viņa mani nenosistu ^^" Un tā kāpšana uz kājas sākumā nejauši sanāca, bet pēc tam es atcerējos viņu un nolēmu atstāt ^^ Viens baksta, bet otrs atriebjas. Klasika žanra x’D

2 Likes

:thumbsup::sparkles: