#11 AF.lv zīmēšanas izaicinājuma rezultāti

Sveiki~ ^w^
Liels, liels paldies visiem, kuri piedalijās! Woah! Godīgi sakot man bija nereāli grūti izvēlēties vienu darbu, jo man patika visi!
Taču par cik man ir jāpadod tālāk stafete… es izvēlos… bugu rīboņa@m1raz :tada:

Mani apbrīnoja darbā akcentās pūķa detaļas . It īpaši acis (tho pūķa labā acs no sānskata mani nedaudz sasmīdināja :D ) un zobi izskatās extremelly cool . Veiksmīgi izmantotas ēnas. Ļoti izteiksmīgas pūķa emocijas. Sajūta, ka pūķis “izies” ārā no šī darba. Izskatās ļoti reāls~


Pārējo dalībnieku darbiņi


Jutu, ka @VioletSky ļoti centās sākot ar to, ka es pamanīju to komentaru Zīmējumu stūrītī kur viņa nevarēja izvēlēties vienu no trīs pūķiem, kuru publicēt Zīmējuma izaicunājumam. Cute :two_hearts:
Man patīk veids kā tika akcentētas pūķa zvīņas un nereāli stilīgi izskatās galvas daļa. Nedaudz asocē preicīgu Smaug (The Hobbit) :D


@McMegg dabrs bija nereāli lielisks. Es apbrīnoju oriģinalitāti, jo es nemaz neiedomājos par šiem pūķiem! :33 p.s piemīlīgas pūķa bantītes :ribbon:


@teachmesenpai darbiņš lika man pasmaidīt. Tas tekstiņš… :smiley: Toties ekstrēmi piemīlīgs pūķītis!! ^w^ Nereāli forši ir tie mazie spārniņi & mazās spuriņas :blush:


Man patika @error5421 darbā izmantotie krāsu toņi. Ļoti stilīgs pūķis! Izskatās draudīgs, bet man patīk~ Episki izskatās rūtiņu veida ēnojums un uzzīmētā ļaunā acs. ;w; :sparkles:Tā tik turpini!! :33


Var just, ka @dafqamidoinhr nereāli patīk pūķi. Smalks darbs. Man patīk, ka ir izmantotas gaismēnas un patīkami toņi.~ :wink:


Tiešām paldies visiem, kuri piedalijās! Ceru, ka piedalīsieties arī nākamajos izaicinājumos! :v:
Jauku jums dienu~ :sunny:

3 Likes

2 Likes

Well. Tu tikko padevi zaļo gaismu anarhijai.

5 Likes

es nezinu par ko tu runā, but oh well. es vienkārši padevu tālāk izaicinājumu darbam, kas man patika xD

Runājot par smoug… kad pielīdzināju savu izskatu bildē ar sadako, kolēģis nosauca mani par smougu xD
Bet paldies par jaukajiem vārdiem :blush:

1 Like