#33 AF.LV Zīmēsanas izaicnājums - komikss

Izjaukšu secību, bet nu…

Līdz 26.09 piedāvāju visiem uztaisīt komiksu, kas var būt tikai 1 lpp. (bet dimensijas var būt jebkādas), par tēmu, kas ir noteikta ar šiem diviem random ģenerētiem attēliem:

54e1dd404c51ab14f1dc8460962e33791c3ad6e04e5074417d2e7ed6924bc4_640
tools-1209764_640

Komiksi var izskatīties ļoti dažādi: var tikt zīmēti tradicionāli ar jebkuriem līdzekļiem, vai digitāli jebkurās programmās, vai arī tikt veidoti no fotogrāfijām, statiskie vai animētie, ar vārdiem vai bez… Galvenais - lai ar vizuālo valodu tiktu parādīts stāsts uz iepriekš minēto tēmu.
Un uzvar protams tas darbs, kas izsauks lasītājiem vislielāku emocionālo reakciju, kas parasti nav atkarīgs no kvalitātes, ja ir saprotams, kas vispār notiek :upside_down_face:
s6 Veiksmi

4 Likes

Šovakar ar mazu piespiešanos piesēdos jo ļoti, I mean, ļoti sen nebiju zīmējis. Un tā drusku pa druskai tapa uzmetums, un vēl pa druskai tas pārtapa laikam gala produktā.

13 Likes

Woow :star_struck:
Izskatās ļoti dināmiski! Ļoti labs kadru sadalījums tajā ziņā, cik laika tiek tērēts uz konkrēto kadru lasīšanu. Un man patīk joks… un uzraksts augšā :joy:

2 Likes

Man jākonkurē ar šo!? :smiling_face_with_tear:

4 Likes

Pamēģini neuztvert to kā sacensību, bet kā iespēju pamēģināt kaut ko jaunu un ieraudzīt dažādu cilvēku skatījumus :upside_down_face:

4 Likes

tas vārds “foņara” ;DD no idea vai kādreiz tādu esmu dzirdējusi, bet komiks vnk :heart:

3 Likes

Lentes formāts nav īsti mana lieta, bet šīm gadījumam der ideāli. Ja kāds meklēs, kas tie ir par debess objektiem, tad tie maziņie realitātē neeksistē)

6 Likes

Kandidēju uz “still a better love story than Twilight” titulu :D :D

5 Likes

Man patīk, kā zīmēšanas stils un pat personāžu izvēle pasvītro absurdo humoru, tikai es ne uzreiz sapratu, ka tā ir tiešā runa, nevis domas

arī cirvis pelnījis his own star ;DD

cirvis XD

viņiem prost telepātija savā starpā ;D

1 Like

2 Likes

@Zimetaju_grupa ??

Jāatgādina, ka tur lielākā daļa vispār nav rādījusies šeit ļoti ilgu laiku. :D

3 Likes

Ir tāda kaite, grupas pašas neattīrās. Lai gan tu nekad nezini un varbūt sanāks piesaukt kādu ļoti vecu biedru.

A man can hope

Nav taču obligāti jāzīmē, no foto arī var, piemēram

Lel es vispār vairs nezīmēju, ņem mani ārā :D