AF kalendāra collab

Sarunas gaitā rādījās ideja uztaisīt kalendāru ar forumiešu zīmējumiem. Piedāvāju tiem, kuri gribētu piedalīties, aprakstīt, ko viņiem patīk un padodas zīmēt. Tad varēs saprast, kā to labāk apvienot.

3 Likes

Es galvenokārt zīmēju komiksus, bet personāži (fokuss bieži uz emocijām) man sanāk labāk, nekā aizmugurējie foni. Stils uz rietumu webkomiksu pusi, digital, bet varu mēģināt paspēlēties ar tekstūrām

1 Like

Neuzskatu sevi par mākslinieku, bet spētu veikt kontribūciju ar ko grafisku / mandalu / aplikāciju

2 Likes

Well, abstrakto mākslu gan jau visi māk taisīt. :'D

Man patīk zīmēt kaķu meitenes ar flomīšiem - that’s pretty much it. :grin:

Bet, kittens are fine too!

Or random stuff–

12 Likes

man patīk zīmēt visvairāk dabas skatus, Bob Ross inspired stuff - meži, kalni utt

3 Likes

Man patīk zīmēt tēlus/briesmoņus un cilvēkus.

2 Likes

Vispār kas notiek ar stiliem/tehnikām? Mēģinam kaut ko vienu vai vai katrs bliež pa savam?

Jo man ir ideja pamocīt sevi ar ūdenskrāsām

I think, yes. visspēcīgākā lietotāju reprezentācija ir personīgā tehnika

Makes sence

Tad tik mēneši jāsāk dalīt

1 Like

Katram protams sava, es domāju paskatīties uz statistiku, kad nedaudz vairāk cilvēku savāksies (starp citu, @Zimetaju_grupa ) un tad uztaisīt brainstorm par detaļām

es ļoti gribu oktobri, jo tas ir mēnesis, kad man ir dzimšanas diena

Es ganjau…jūniju aizsito. Kko pa saulgriežu tēmai

1 Like

Man jāskatās uz motīvu, gribās kaut ko ar dabu, gan jau būs mežs, varbūt sēnes. Tad jau augusts/septembris.

1 Like

Hey hey hey… labprāt ar pievienotos baram… pārsvarā patīk izaicināt sevi līdz ar to zīmēju visu ko sagribas…varu gan tradicionālos veidos gan digitāli… mīļākā tematika būtu kaut kas mysterious and creepy kā jau pa manu tematiku …ideālo mēnesi laikam būtu Novembris kad rudens ar ziemu sāk apvienoties un radīt tādu eerie atmosfēru :blush::v:

2 Likes

Pamatā zīmēju Furry personāžus, un mana galvenā zīmēšanas tehnika ir digitāla (CSP un Krita).

Kaut kādus background arī protu uztaisīt.

2 Likes

Maijs vislabāk piestāv kaķu meitenēm ar ziediem. :smiling_face_with_three_hearts::two_hearts: ja to var dabūt!

Novembris - es i patriots :D
Jūnijs bija sākumā domāts, bet @H_Hercogs aizsita :sweat_smile:

Update - fuck @xHorrorGirlx jau aizsita novembri…Tad Janvāri maybe? :thinking:

1 Like

Tātad
Tagad ir 8 cilvēki
Varētu mēģināt samiksēt pa mēnešiem zīmējumus uz papīra ar digitāliem, lai neizskatītos ka pavisam atsevišķi darbi. I mean lai blakus mēneši nebūtu digitāli (jo to laikam mazāk).
Varētu attēlot kādu sižetu vai vnk ainavu (par abstraktiem nezinu, kā tie iederēsies, ja to ir maz).
@haachikooo bija ideja kā apvienošanas elementu paņemt tēmu par bērnības multfilmām.
Skan labi, vb kādas vēl idejas?

Man liekās ka nav jābūt tikai zīmējumiem, es būtu ar mieru arī redzēt foto no galda spēļu vakariem/koniem

Tematikai arī nebūtu jābūt tik stingrai, protams kā skatās- izaicinošai.
Man tikai rūp, ka ir iekļauta lietotāju esence

Hej, šis izklausās interesanti. Ļoti patīk ideja par bērnības multeņu tematiku :star_struck:

Moš es arī varu, tā teikt, iemest savu zīmuli ringā, ja kāds mēnesis vēl būtu brīvs. Parasti doodloju kādus characterus, lielākoties digitāli.

1 Like