AF kalendāra collab

Manuprāt tas nav iespējams, jo cilvēki ir ļoti daudzpusīgi. Tu nevari aprakstīt cilvēku ar vienu attēlu

1 Like

Man kinda bij ideja par meža fejām tautumeitām bet tehniski to var pavilkt zem bērnības multfilmu tematikas jo winx club un w.i t.c.h.e.s bij my jam XD

3 Likes

Tāpēc dažādi attēli.

Ejh. Pēdējā laikā negribās daudz domāt. Kā ar kopēju google folderi, un Novembrī taisam saietu taisīt selekciju?

Vb tad savi sižeti ar saviem personāžiem fantasy/sci-fi?

1 Like

Additional idea - Kalendārā jāievieto visu dzimšanas dienas!! Un vārdadienas :relieved:

2 Likes

Vel moš kaut kādu filmu gadadienas, anime gadadienas, geek festivālu dienas :smiling_face_with_three_hearts:

Nu tas jau ir pēcapstrādē

Btw kura bija tava mīļakā feja?

Domā es atceros XD. Man bij kaut kur 6 vai 7 gadi

Man māsīca pateica “izvēlies, kura ir “tava”, bet šīs ir aizņemtas ar mani un manam draudzenēm”, tāpēc es atceros :rofl:

Man laikam tieši ļaunie tēli uzrunāja xd cik atceros

Totally spies un huntik jau labāk atceros. Abos tieši rudmates - Sema un Sofija respectively - patika

1 Like

Uuu es šo itāļu valodā skatījos, bet vienalga patika

Dante Vale man vienmēr likās tik kruts čalis, life goals tā teikt xd

Nez kāpēc atcerējos Generator Rex

Vispār kalendārā varētu zīmēt savus personāžus kādā jau eksistējošā settingā

2 Likes

Tas ar bija labs
Tie tēlu dizaini vien… top notch. Tā patīk ka monstru meitenes reāli bija mostri nevis " neskaties man ir kaķs ausis es esmu dabas kroplis"

Lowkey gribas rexu cospleyot kādu dienu, ar kādu no upgreidiem protams

2 Likes

Idejas, kas bija minētas:

  • kkas saistīts ar bērnības multfilmām
  • savi personāži pazīstamā settingā
  • viss pilnīgi savs pašizdomātā fantasy/sci-fi (tad tur var būt arī tīri ainas)

15 posts were split to a new topic: Boy love vs girl love (pārcelts)

Also atkal topiks aizgājis ne tur - tātad Kalendārs. Myms jau vēl nav 12 cilvēki

Man šķiet, ka ja nepievienosies vēl, tad varētu pielikt foto no kāda kas nezīmē, vai arī pāris lapas var būt mazie kollabi. Tagad ir 9 cilvēki

2 Likes

Eksistē arī IRL collabi, kur visi savācas coffee shop un uzzimē kopā! :blush::+1: tā var aizpildīt kādus tukšumus!

1 Like