Boy love vs girl love (pārcelts)

Man patīk pašizdomātā tēma, tad var brīvi izpausties. Ja būs bērnības multenes, saņemsiet NSFW Sesshoumaru puiku love scēnā ar-- uhh-- Inuyasha būtu incests, bet-- why not? Jaken nebūtu īsti fun zīmēt. :'D

No BL plz, only GL allowed :rofl:

Someone’s not a (wo)man of culture xD

1 Like

Not of that culture for sure

Tur ir spektrs tai kultūrai. Ir liela daļa, kam tas liekas smieklīgi un vēl smieklīgāk ir kā citi cilvēki uz to reaģē. (Esmu tajā grupā)
Tyip, varu to zīmēt, bet ar lielu daļu humora.

Vairums puiku mīlestības ir divas meitenes (personības un emocionālas izpausmes ziņā) ar aeatetiski pievilcīgu puišu anatomiju, (who look more like cool women than men) kas uzvedas un reaģē kā divas meitenes.

Tā kā, ja patīk GL, tad visticamāk patiks arī BL, ja vien nejauši neiemaldies actual Gay comic grupā, ko sauc par Gaycomi. Tur ir vīrišķīgi virieši kas-- dara lietas un… not my cup of tea, kas ir normāli, jo mērķauditorija ir geju virieši, un vairums autoru arī ir geju virieši, nevis sievietes. BL ir sieviešu taisīts priekš sievietēm un autores arī to sauc par fantāziju, nevis realitātes atspoguļošanu (un daudzi BL darbi ir reāli smieklīgi).

It īpaši šitais -
778449_8700397

Un tad ir otra galējība ko esmu redzējis browsojot doujinus. Divi spalvaini, būdīgi čaļi, bieži vien ar sumo cīkstoņu ķermeņa uzbūvi. Hz kas notiek iekšā bet daži thumbnail ir izcili

Man vienkārši nepatīk tā estētika, zīmēšanas stils, kur tiek parādītas kkādas dīvainas detaļas, muskuļi, ja kāds tāpat zīmētu meitenes, man tas arī nepatiku. Tavā piemērā to nav, bet to es nelasītu jau dēļ psiholoģiskas traumas.
Par to ka BL ir divas meitenes, visu laiku redzēju tikai viedokli (no tiem, kam tas patīk), ka tur ir pārsvarā tīra stereotipiska hetero dinamika, jo viens bieži ir daudz stiprāks par otru, gan fiziski, gan psiholoģiski.
Es uz šo reaģēju arī protams ar humoru, jo neuzskatu, ka varu atļauties izrādīt sliktas emocijas par to, kas kādam patīk, jo par gaumem nestrīdās, vnk mēģinu izvairīties saskarties ar to

Tas visticamāk ir gay comi, not BL. :grin:
Iekšā tur :cucumber::cucumber::cucumber::smiling_face_with_tear::cucumber::cucumber::cucumber::frog::joy::poop:

Tur arī ir spektrs. Ir BL (un shoujou, un seinen, un shounen un jekurš žanrs, īpaši hentai) ar šausmīgu anatomiju. Pilns internets ar smieklīgu anatomiju un huge yaoi hands. Tāpat arī, ja aiziet uz nhentai vai jebkuru hentai komiksu datubāzi - vairumam ir neglīts stils un briesmīga anatomija.

Visos žanros, ja nav izcilas rekomendācijas, vai neuzduries random uz kaut ko vizuāli pievilcīgu var atrast šausmas.

Piemēram, pirmais uz ko nejauši uzdūros otaku.lv ir šis–


Shounen ai par crossdressing. Pilnīgs shoujou, nav jocīgas anatomijas.

Nākamais šis


Arī shounen ai, un arī pilnīgs shoujou.

Nevienā ne otrā nav jocīgas anatomijas, jo nav nsfw stuff altogether.

Tai forumā bija women of culture, kas deva labas rekomendācijas un tāpēc mans pirmais iespaids par žanru bija pozitīvs. Un kad vēlāk meklēju citus darbus, metu nost jocīgos, jo nedomāju, ka viss žanrs ir slikts. Nav sliktu komiksu vai mangas žanru - visos var atrast kaut ko labu un kas patīk, un nav visos sliktas un jocīgas nonsense anatomijas.

Ir liela iespēja, ka tas, kas tev nepatīk - daudziem BL lasītājiem arī nepatīk. Jo spektrs ir milzīgs. Tā ir visos žanros.

2 Likes

@tshuki , izklausās ka tu esi konkrētas fizioloģijas protežē. Kādas? Un cik labam ir jābūt stāstam lai tu pievērtu acis uz jancīgu (stilizētu) ķermeņa uzbūvi?

3 Likes

Vesela filozofija damm…

I just think GL is cute…

3 Likes
Kā es jau teicu, tas nav vienīgais aspekts

Es biju ļoti neveselīgās attiecībās, kuru gājienu var ļoti labi saprast no tā, ko zīmēju priekš bijušā pārsvarā pēc viņa prasībām:
Illustration21
Illustration14


Un kā parasti ir ar traumatiskām lietām, var palikt ļoti sliktas asociācijas pat par īsti nesaistītām lietam, kas vnk arī bija tajā situācijā

Ok, tas makes sense. Man ir bijis līdzīgi ar citām lietām pēc neveselīgām attiecībām.

Summary

Tad kad paies (vai jau pagājuši) 5 gadi pēc attiecībām, tad ir labi mēģināt atgūt visas tās lietas, ko attiecības ‘sabojāja’ by relation. Domāju, tur ir daudz kas vairāk par nepatiku uz žanriem. Nevajag ļaut cilvēkiem (it īpaši toksiskiem) atņemt sev lietas, pasaule paliek mazāka katru reizi līdz paliek tik maza, ka visa pasaule ir vienā istabā un tā ir vissliktākā vieta, kur nonākt. Bet 5 year break for healing is normal, 7 is more than enough.

Ja yaoi/hentai/smut ir kaut kas, ko viņš ‘sabojāja’, tad ask for recs 5 years after its over! Gan jau daudzi ieteiks kaut ko labu, ar labu anatomiju, un tādu kas patiks un damage will be undone! :blush::+1:

1 Like

@Kristianux
Ne gluži. Acis pievērt nevajag - ja patīk, tad patīk. Ja izlasi 3 lapas un liekas nepatīkami, met nost. Bet ko toč nevajag darīt ir izlasīt žanru sarakstu, ieraudzīt kaut ko kas liek piemiegt acis un nemēģināt nemaz.

Anatomijas ziņā, ja ir zem šī, man nez vai patiks -
120848_4778676
Tur ir savi wonky momenti, bet ne tik daudz lai traucētu.
https://mangatoto.com/series/20185

Nu neeeez. Nekad nelasīšu neko kas ir ar scat vai guro

Oh! BL vs GL topics! :rofl:

I love both equally, bet ir daudz mazāk kvalitatīvu GL, jo daudz mazāk GL darbu eksistē.

No GL Šitais riktīgi patika:

Manga visvairāk šī:

Vau, ir yuri darbu deficīts? Man likās to netrūkst un es vienkārši tam nesekoju līdzi.

Yep, ir smags deficīts.
MAL -
Girls Love Manga (1,643)
Boys Love Manga (9,817)

Daudz mazāka niša.

2 Likes

Šeit ir topiks par šo Tamen de Gushi 她们的故事

Edit: un ja kas tā ir Manhua (Ķīniešu komiks) nevis manga :nerd_face:

1 Like

Mage and Demon Queen ir arī labs GL gabals, tiesa tā ir manwha.

1 Like