AF kalendāra collab

Uuu es šo itāļu valodā skatījos, bet vienalga patika

Dante Vale man vienmēr likās tik kruts čalis, life goals tā teikt xd

Nez kāpēc atcerējos Generator Rex

Vispār kalendārā varētu zīmēt savus personāžus kādā jau eksistējošā settingā

2 Likes

Tas ar bija labs
Tie tēlu dizaini vien… top notch. Tā patīk ka monstru meitenes reāli bija mostri nevis " neskaties man ir kaķs ausis es esmu dabas kroplis"

Lowkey gribas rexu cospleyot kādu dienu, ar kādu no upgreidiem protams

2 Likes

Idejas, kas bija minētas:

  • kkas saistīts ar bērnības multfilmām
  • savi personāži pazīstamā settingā
  • viss pilnīgi savs pašizdomātā fantasy/sci-fi (tad tur var būt arī tīri ainas)

15 posts were split to a new topic: Boy love vs girl love (pārcelts)

Also atkal topiks aizgājis ne tur - tātad Kalendārs. Myms jau vēl nav 12 cilvēki

Man šķiet, ka ja nepievienosies vēl, tad varētu pielikt foto no kāda kas nezīmē, vai arī pāris lapas var būt mazie kollabi. Tagad ir 9 cilvēki

2 Likes

Eksistē arī IRL collabi, kur visi savācas coffee shop un uzzimē kopā! :blush::+1: tā var aizpildīt kādus tukšumus!

1 Like

Janvāris? @5umm3r traditional?
Februāris
Marts
Aprīls
Majs @tshuki traditional
Jūnijs @H_Hercogs traditional
Jūlijs
Augusts/ septembris @Kristianux traditional
Oktobris @haachikooo traditional?
Novembris @xHorrorGirlx samiksēti
Decembris

@Farlien digital
@WizardsWild digital
Es

2 Likes

Kāds formāts? A4 landscape? Vai cits?

Sākumā vb jāizdomā paša kalendāra formāts :sweat_smile:

Vai vairums kalendāru nav 2:3 formātā? Gan jau jādara tā lai A4 mērogā pikseļi acīs nedurās un būs labi?


Izskatas cute. Teorijā jau var katrs uz A4 lapas izveidot visu mēnesi ar dzimšanas dienām utt

Tyip - cipari utt ir daļa no mākslas

3 Likes

Es domāju, ka visu lapu kopumā būtu labāk, bet arī jānosaka elementi, kas būs visiem

Varētu kaut kādu mazu easter egg kas visiem kopīga, varbūt līdzīgi kā meklējot Valdo

2 Likes

Koncepts

6 Likes

IMO priekš kalendāra A4 būs ļoti mazs izmērs.

Vai jums ir idejas kāda summā būtu jāiekļaujas kalendāra izstrāde? Ķipa, taisīt A4 lai katrs var izprintet pats, vai uztaisīt kopīgu pasūtījumu tipogrāfijā normāla izmēra un printēšanas kvalitātes un tad var izdomāt vai saskavot/spirālē siet.

Es varu uztaisīt maketu basic formātam ja nepieciešams :person_shrugging:

Adventure Time GIF

1 Like

Ja A4 printable, tad ļoti vienkārši, praktiski un tikai printeri un sticky plastic pieces vajag

DIY paradise.

1 Like