AF kalendāra collab

Janvāris? @5umm3r traditional?
Februāris
Marts
Aprīls
Majs @tshuki traditional
Jūnijs @H_Hercogs traditional
Jūlijs
Augusts/ septembris @Kristianux traditional
Oktobris @haachikooo traditional?
Novembris @xHorrorGirlx samiksēti
Decembris

@Farlien digital
@WizardsWild digital
Es

2 Likes

Kāds formāts? A4 landscape? Vai cits?

Sākumā vb jāizdomā paša kalendāra formāts :sweat_smile:

Vai vairums kalendāru nav 2:3 formātā? Gan jau jādara tā lai A4 mērogā pikseļi acīs nedurās un būs labi?


Izskatas cute. Teorijā jau var katrs uz A4 lapas izveidot visu mēnesi ar dzimšanas dienām utt

Tyip - cipari utt ir daļa no mākslas

3 Likes

Es domāju, ka visu lapu kopumā būtu labāk, bet arī jānosaka elementi, kas būs visiem

Varētu kaut kādu mazu easter egg kas visiem kopīga, varbūt līdzīgi kā meklējot Valdo

2 Likes

Koncepts

6 Likes

IMO priekš kalendāra A4 būs ļoti mazs izmērs.

Vai jums ir idejas kāda summā būtu jāiekļaujas kalendāra izstrāde? Ķipa, taisīt A4 lai katrs var izprintet pats, vai uztaisīt kopīgu pasūtījumu tipogrāfijā normāla izmēra un printēšanas kvalitātes un tad var izdomāt vai saskavot/spirālē siet.

Es varu uztaisīt maketu basic formātam ja nepieciešams :person_shrugging:

Adventure Time GIF

1 Like

Ja A4 printable, tad ļoti vienkārši, praktiski un tikai printeri un sticky plastic pieces vajag

DIY paradise.

1 Like

Respektabla pieeja :slight_smile:

Es gribētu digital, bet ja godīgi sen jau skill pazudis digitālajā…Man liekas es ar fokusēšos uz traditional…

2 Likes

Vēl jāpadomā ja tas tiks printēts, kā tieši lapas ies kopā. Vai doma ir vnk apgriezt, kad mēnesis tiek mainīts, un otrā pusē būs nākamais mēnesis?

Es domāju par most basic flip calendar. Atvieglos izkārtojuma jautājumu.

Tagad kad sālu gremot formātu, varbūt jāiet uz A4 flip kalendāru kam dienas sānā vertikāli sakārtotas ja mēs ejam tieši uz vizuālo faktoru?

Tā kā šīs un otrā pusē būtu majs?

Nevarēju atrast template tāoēc ātri uzmetilu ideju

Domāju šāds izkārtojums, lai pašam attēlam jr vairak nekustamā īpašuma

4 Likes

Par šo nez, man @tshuki izkārtojums vairāk patīk

2 Likes

Neviens jau neaizliedz katram brīvi izpausties tur arī - A4 page of free expression - kamēr kalendārs ir tur jebkādā formā, tas ir kalendārs! :smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts: :+1:

1 Like
Kalendāra izkārtojums
  • Visi taisa klasisko
  • Visi taisa ar datumiem maliņā
  • Katrs pa savam izdomā
0 voters