#13 AF.lv Zīmēšanas izaicinājums - Cirks/freak show

Man ir tas godpilnais pienākums izvēlēties tēmu 13. reizi. Un esmu apstājusies pie tēmas cirks, varbūt nav pati veiksmīgākā, tomēr es domāju ka katrs labi padomājot spēs šai tēmā atrast ko sev tuvu.
Tēma liela, plaša, varat izpausties.:smirk:

  1. Nē plaģiātiem, protams var kaut ko, bet ne 100% kopijas. Oriģinalitāte tiks vērtēta visaugstāk!
  2. Kā vienmēr, piedalāmies ar vienu zīmējumu.
  3. Zīmēt varat jebko, sākot no filmām, multenēm, anime, beidzot ar random mīmiem, lāčiem uz riteņa un iluzionistiem.
  4. Jūsu fantāzijas lidojums, tikai protams atceramies, ka sasaistei ar tematiku IR jābūt un acīm redzamai.

Daži piemēri :wink:




Vēlu veiksmi un… let the show begin :smiley:

6 Likes

es tev teicu aizliedz hisoka or i will cheat…

Tad neliec Hisoku… necheato :worried:

Ehhhhh… kā parasti manas iedomas neatbilst realitātei :D

9 Likes

Ohhh… sajūtu varas garšu, kad kāds tiešām dara to ko es saku :smirk:

Anyway, ļoti jauks darbiņš, gluži kā tu, var kājas atstiept no cuteness XD

2 Likes

Ohhh… mani pārsteidza tas ‘‘cutness’’ XD Bet ja manas iedomas realizētos būtu tumšāk un smukāk… bet mans skils man atļāva tikai kaut ko tādu uzzīmēt :smiley:

Kapēc pārsteidz, cik esmu ievērojusi, visam ko tu publicē ir jaukuma garšviela, mangas ko lasi ir cute, bilžuki ar kaķēniem un kaķīšiem XD oc arī bija extra cute XD its in youre blood :deal_with_it:

1 Like

OOOhhhh… my… cutness in my blood :smiley: Neviens vēl tā nav teicis :sweat_smile: Tnx :smiley:

:smirk:tikai mans viedoklis :wink:

1 Like

Katik ne tā :smiley:

1 Like

Zaķi… :you_die:

2 Likes

7 Likes

6 Likes

Nekas sevišķs, zīmēju uz ātro, mazliet sasteigts. :slight_smile:

3 Likes

Es ceru, ka es neesmu nokavējusi termiņu :sweat:

Es gribēju vispār šo darbu taisīt melnbaltu un varbūt akcentēt dažas vietas… bet, protams, ja es sāku krāsot, tad es nevaru apstāties. Man bija ideja ielikt acīs zīlīti, taču pārdomāju, jo tagad viņam ir tādas kā stiklainas acis, kas padara šo tēlu nedaudz biedējošu…

Ja skatās detalizētāk, tad var ievērot baltu svītru pāri viņam, kas radās mistiski(?) skenējot. Please ignore it… :sweat_smile: (garantēju, ka oriģinālā darbā tāda nav).

  • R.I.P proporcijas xD

6 Likes

Mad Hatter that u/

1 Like

ahah… woah… vispar nemaz neiedomajos par to… xD