#09 AF.lv zīmēšanas izaicinājuma rezultāti

Paldies visiem par iesniegtajiem darbiem, patīkami redzēt arvien vairāk dalībnieku. Uzvarēt gan nav galvenais, bet darīt un iespējams atklāt/iemācīties kaut ko jaunu procesa laikā. Tomēr gribot vai negribot kaut kas man ir jāizvēlas kā nākamas tēmas veidotājs D;
Nododu stafeti @Bakeneko
Patīk dinamiskā poza un kā tiek notverta tēla esence. Zīmējums estētiski arī ir pievilcīgs :]
gratz

Pārējie darbi
@Jua

@VioletSky


@Hawato



@Nirutu

@kikimuffs

@Tanii

@Kristianux

@m1raz

@Mafii

Būtu feini ja kāds saremontētu šo postu, es vēl joprojām nemāku pārcelt attēlus kā nākas :smiley:
(Edit: Ceru ka šis tev der.)

Varbūt turpmāk mēs varētu ieviest kaut kādu balsošanas sistēmu, kurā viss forums var piedalīties un balsot par saviem favorītiem, rezultātā lielākais balsu skaits uzvar, bet tad arī jāizdomā kāds savādāks variants kā tiks tēmas veidotas. Kādas jums domas par šo?

7 Likes

Kad beidzas konkursa termiņš tad piemet klāt poll ar katra iesūtītāja niku un visi balso. Uzvarētājs taisa nākamo, easy.

3 Likes

Naruto pēdējo reizi pirms gadsimta skatījos, tāpēc nebija ideju…

Yahhhoooo, Vii says Gratz to @Bakeneko ^^

Es esmu par balsošanu :raised_hands:

Šīs nav demokratisks konkurs, kurā jāsūta SMS uz numuru 8888 ar Kodu giveUsMoney. Tas ir izaicinājums, kura uzvarētajs veido temu un arī izvēlas nākošo uzvārētaju. ))

2 Likes

Nekad neesmu skatijies, bet ideja parādijas :smiley:

nu tad vajag balsošanu vai tiešām konkursa dalībnieki ir pret “demokrātiju” :smiley:

Jūtos pagodināta saņemt atzinību no jūsu puses! :blush: Citi darbi arī bija ievērības cienīgi - kreativitātes šai sadaļai netrūkst. :ok_hand:
Man personīgi nav nekas pret demokrātiju, tomēr - kā nodrošinātu patiesu demokrātiju un rezultāti būtu ticami? Protams, paļaujos uz cilvēku godprātu, bet tomēr?


Es šoreiz laikam vēlētos paturēt savu vienpersonisko viedokli, ja neviens ļoti neiebilst (un man nav ne mazākās jausmas, kā te viss darbojas, jo esmu salīdzinoši “svaiga”).
Jaunais challange sekos šī vakara laikā, ja izdomāšu, kā izveidot postu. :love_letter:
Peace!

3 Likes

Ja rodas kādi jautājumi uz tehnisko pusi vienmēr vari vērsties pie adminiem vai jebkura cita lietotāja, jo te visi ir uz palīdzīgo pusi :smiley:

1 Like

Nu man praktiski vng balso vai veidotājs nosaka :smiley:

Who cares its just a game lol
The show must go on!

2 Likes

Jā, jā, Nirutu, jā, jā… :smiley: :smiley:

1 Like

Shhhushhhh

1 Like

Man pat neinteresē, kāpēc @zanmon uzdrošinājās kautkādus nosacijumus izbīdīt šajā komunistiski dikatoriskā komonā? :smiley:

kpc lai es joka pēc nevaru wild aptaujas taisīt? O.o (jo man šķiet tas respondentus skaits runā gana labi par manu ideju :D)

Visiem pārējiem balsošanas piekritējiem: iemācāties zīmēt, nevis meklējāt godīgas konkurences risinājumus.

1 Like