AnimeForums flag

Ieplānotais dizains AnimeForums.lv karogam.

Savas domas izsakiet lejā!


2 Likes

Mafii-Chan approves!

1 Like

Dude, be more creative! Uztaisi ko jaunu, sensacionālu. Nekopē jau esošu anime personāžu!
Kas tāds izskatīsies labāk un pēc tam par foruma logo varēsi uztaisīt! Es ticu kā tu to vari! ^^ bet ja nē tad var mēģināt izbraukt uz šo. Bet dizains ir galīgi nē pēc standartiem to ES kā dizaineris tagad varu teikt. ';D bet van jau tu labisies! ^^ turpini likt izvēles iespējas gan kāds arī man iepatiksies… ^^

1 Like

Te gan būs jāpiekrīt Hoots, ka šis īsti neder. Lielā mērā tāpēc, ka tu tādu nemaz uz karoga nedabūsi, vai arī tas aizņems pārāk daudz laika un līdzekļu… Šo var izmanto webā kā baneri. Karogam jābūt vienkāršākam. Ja godīgi, tad pat karogs ar virsrakstu “animeforums” un mēs paši apakšā, tā teikt, parakstamies izklausās labāk. Tieši tas plus, ka vienkārši. Neesam kaut kādi Dziesmu un Deju svētku dalībnieki. :smiley:

Varbūt kāds prot zīmēt un var ko vienkāršu uzmeistarot priekš karoga.

Smuki :yum: Bet kāpēc meitenēm virsū ir kaut kādi kvadrāti :no_mouth:

3 Likes

“Design”

Skeptisiki pec velna. Varbut ari gatavs zimet personazus, ja jau tik gudri muld?

eev! Tev Hoot ir lielā iespēja parādīt savas dizainera spējas un uztaisīt paraugu :slight_smile:

1 Like

Welp, dienas beigās esmu tikai ieinteresēts tajā cik tas maksās. :smiley:

1 Like

Man par dizainu nekādu problēmu nav, tikai, tas ka proporcionāli šis neizskatās pēc karoga, bet gan garas desas :smiley:

It kā viss ir normās, tikai tie kubi uz sejām nekam neder. :s

Godīgi sakot man ne pārāk šis ir :frowning: Es tad drīzāk dotu priekšroku tam, kas mums tagad ir augšā kreisajā pusē

1 Like

Laikam vien piekritīšu lielākajai daļai, ka šis neder, no savas puses vien vēl varu piebilst, ka punkts virs “L” no pirmā cu uzmetiena nedaudz maldina un izskatās kā “i” . Vajag kaut ko vienkāršu un vizuāli patīkamu - jo ar to meiteņu bariņu kādam var rasties maldīgi uzskati.

Kāpēc gan nevarētu paņemt esošo logotipu?

3 Likes

Mēs neko nezinām par printēšanas kvalitāti. Tajos zīmējumos ir daudz sīku līniju, gala rezultāts varētu izskatīties draņķīgi.

Hooots pacēla ideju, ka varētu aprakstīt karogu ar lietotāju parakstiem un attiecīgi jāizvēlas dizains kurš to atļautu. Lai gan aprakstīt var jebkuru dizainu, tikai no otras puses. :D

Domāju priekš karoga vajadzīgs minimālistisks logo vai ģerbonis.

Mana fantāzija šobrīd izdod šādu rezultātu:


Augšā un apakšā pilnais nosaukums, centrā lieli burti “AF” + čibi rūķītis.

6 Likes

Reku, šeku mans variants.

Laba vizītkarte, ne pārāk karogs. :smiley:

Haha :smiley: Karoga proporcijas ir. Nesaprotu kpc jums tik šauri, jeb apgriezti karogi.

@Menestrels piedāvātais šobrīd vislabāk tīk. :smiley:

2 Likes

Vertikālais karogs pieejams lētāk un mazākā izmērā. Vēl tālejošais plāns - pietaisīt karogam japāņu stila stiprinājumu.